Zestawy prezentowe herbat

Zestawy prezentowe herbat

Choć mamy jeszcze listopad, a za oknem deszcz i plucha to musimy zdawać sobie sprawę z tego, że Święta Bożego Narodzenia są tuż, tuż. Przypominają nam o tym reklamy telewizyjne, a także markety, które na swoich półkach już od kilku tygodni mają propozycje prezentów dla naszych bliskich. Przyznać trzeba, ze choć część z nas ma pewnie pomysł na prezent dla ważnych dla nas osób to są jednak jeszcze takie osoby, którym sprawia problem znalezienie odpowiedniego upominku.

Zestaw herbat jako efektowny świąteczny prezent

świąteczny zestaw herbat w pudełkuJednym z ciekawych rozwiązań jest wręczenie prezentu w postaci zestawu. Zazwyczaj zestawy prezentowe są tak skonstruowane, że mogą spodobać się każdemu i każdy, niezależnie od upodobań, znajdzie w takim zestawie coś dla siebie. Przykładem jest świąteczny zestaw herbat w pudełku, który doskonale sprawdzi się w formie prezentu. Taki zestaw zapakowany jest w eleganckie pudełko, na którym możemy mieć nadrukowane oryginalne życzenia lub też zdecydować się na personalizację prezentu i nadrukować na nim dedykację płynącą prosto od nas z uwzględnieniem imienia osoby obdarowywanej. Jeśli chodzi o dodatkowe zapakowanie na prezent do zazwyczaj pudełko obwiązywane jest dużą kokardą, dzięki czemu możemy je wręczyć bezpośrednio naszym bliskim lub też umieścić pod choinką wraz z innymi upominkami. Dodatkowym atutem jest również możliwość ingerencji w wyposażenie zestawy. Zazwyczaj w środku znajdziemy kilkadziesiąt pojedynczych torebek herbaty w różnych smakach i rodzajach lub też kilka większych torebek, w których znajduje się większa ilość danego rodzaju herbaty. W zestawie znajdziemy również dodatki do zaparzania herbaty, a więc może to być nierdzewny zaparzacz, suszone owoce, syropy, konfitury lub też niewielkich rozmiarów wysokiej jakości miód. Całość zabezpieczona jest słomą lub sianem, a jako ozdoby dodatkowo służą suszone owoce i kwiaty.

Zestawy taki prezentuje się naprawdę elegancko, a po otwarciu pudełka możemy poczuć wyjątkowy zapach oraz aromat mieszanek herbacianych. Po zaparzeniu herbata może poszczycić się wyjątkowym smakiem, a także intensywnym aromatem, co zachęca do jej konsumpcji. Jestem pewna, ze niezależnie od tego, kogo chcielibyśmy obdarować takim upominkiem to będzie to doskonały prezent, który wywoła uśmiech na naszej twarzy.

Close Menu