Trwała baza pod cienie pease

Trwała baza pod cienie pease

Istnieją produkty kosmetyczne, których mimo, że nie używamy na co dzień, to do pełniejszego i mocniejszego makijażu są niezbędne. Mowa tutaj o cieniach, wyrazistych pigmentach czy też bazach pod cienie. Ta ostatnia jest niezbędna nie tylko dla samej wygody nakładania cieni, ale również aby przedłużyć ich trwałość.

Wszystko na temat bazy pod cienie pease

baza pod cienie peaseProdukt zwany pod popularną nazwą baza, jest to zwykle kosmetyk o konsystencji kremu, która oprócz wypełnienia wszelkich niedoskonałości, ma za zadnie wygładzić naszą skórę na twarzy, tak aby wyglądała ona nieskazitelnie. Dodatkowo ma zapobiegać „rolowaniu się” podkładu oraz pomagać mu się wchłonąć. Brzmi jak lek na wszystkie problemy skórne? Nie do końca, zalecane jest używanie jej tylko okazjonalnie, albowiem mimo znacznego poprawieniu naszego wyglądu, zapycha ona pory i częściowo blokuje dostęp tlenu, przez co cera „nie oddycha”. Jednym z dostępnych tego typu produktów na rynku jest baza pod cienie pease, została ona wzbogacona o mikro algi, a dzięki naturalnym składnikom nie ingeruje ona aż tak, w delikatną cerę na twarzy. Producent zapewnia, że zawartość aktywnych drobin dodatkowo sprzyja niwelacji zmarszczek i uelastycznia skórę. Oczywiście, nie zapomina również o docelowym przeznaczeniu produktu i zaznacza, że kosmetyk skutecznie przedłuża trwałość makijażu, zapobiega obsypywaniu cieni, i co najważniejsze uwydatnia kolor, podkreślając ich barwę. Baza pod cienie to idealne rozwiązanie dla osób, które planują porwać się w wir letnich wakacyjnych imprez i wraz z upływaniem nocy, nie martwić się o wygląd makijażu.

Baza pod cienie to kosmetyk, po który kobiety powinny sięgać okazjonalnie. Dobrze jest więc wybrać ten najbardziej sprzyjający naszej skórze pod względem jej odcienia, komfortu i konsystencji. Produkt od pease jest godny uwagi, chociażby ze względu na naturalne pochodzenie części jego składników. Może więc warto go sprawdzić i zatroszczyć się o naszą cerę, pozwolić jej oddychać.

Close Menu