Stolarz pięknie wykonał rozkładany stół

Stolarz pięknie wykonał rozkładany stół

Jestem projektantką wnętrz. Bardzo lubię swoja pracę. Pracuję w branży już od wielu lat. Moje usługi są chętnie wybierane przez klientów. Mam swoją stronę internetową na której klienci zostawiają bardzo miłe komentarze. Zadowolenie klientów jest dla mnie największą nagrodą i motywacją. Kiedy projekt mojemu klientowi się podoba to wiem, że będzie polecał mnie swoim znajomym, rodzinie a to jest najlepsza reklama.

Stolarz wykonał rozkładany stół

stół rozkładany industrialnyOstatnio miałam bardzo ciekawego klienta. Miał specyficzny gust. Nie było łatwo zaspokoić jego prośby. Wiele czasu spędziłam na dobieraniu mebli, krzeseł, sofy czy dodatków. Ostateczna wersja mojej pracy była znakomita. Klient chyba sam nie wierzył w moje możliwości. Widziałam, że kiedy zobaczył swoje mieszkanie to nie mógł uwierzyć własnym oczom. Udało mi się tak dobrać wszystkie rzeczy na których mu zależało i wszystko fajnie ze sobą współgrało. Naprawdę byłam dumna z siebie. Sporo czasu poświęciłam na to zlecenie ale było warto. Niektóre zlecenia są bardzo łatwe a to potrzebowało dużego zaangażowania. Szczególnie dużo czasu spędziłam na poszukiwania stołu. Stół rozkładany industrialny musiał być drewniany Klientowi zależało na konkretnym kolorze i dobrym wykonaniu. Udało mi się dogadać ze stolarzem, którego znałam kilka lat. Poprosiłam go o wykonanie takiego stołu. Sporo kosztował ale klient zgodził się na taką cenę. Dałam mu gwarancję, że stolarz użyje najlepszych materiałów i stół rozkładany posłuży klientowi wiele lat.

Poza tym po złożeniu zajmował niewiele miejsca a kiedy się go rozłożyło duża rodzina klienta mogła śmiało wygodnie z niego korzystać. Chyba ten stół będę najbardziej wspominać. Postanowiłam go także umieścić na swojej stronie jako inspiracje dla innych klientów. Z każdego remontu zamieszczam ciekawe zdjęcia żeby pokazać efekt mojej pracy.

Close Menu