Lekka przyczepka rowerowa

Lekka przyczepka rowerowa

Wożenie dzieci na rowerze jeszcze nigdy nie było tak łatwe jak teraz. Kiedyś dostępne w sprzedaży były jedynie foteliki rowerowe, które się montowało na kierownicy, lub tylnym bagażniku. Obecnie coraz częściej spotyka się rodziców, którzy wożą swoje pociechy w specjalnych przyczepkach. Jest to najbezpieczniejszy sposób na wożenie dzieci na rowerze.

Jakie przyczepki produkuje firma Croozer?

przyczepka rowerowa marki croozerJeżeli chcemy kupić dobrą przyczepkę do roweru, to warto porównać oferty różnych producentów. Ich ceny kształtują się na poziomie między tysiąc, a dwa i pół tysiąca złotych. Są to ceny nowych przyczepek, ale możemy też kupić używane, które będą o połowę tańsze. Przyczepka rowerowa marki Croozer jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku. Posiada niewielkie rozmiary, jest lekka i pełni aż trzy funkcje. Możemy z nią jeździć na rowerze, ponieważ w zestawie zawiera specjalny dyszel, który doczepia się do roweru. Kiedy zamienimy dyszel, na małe przednie koło, to będziemy mogli z biegać z maluchem, lub iść na zakupy. Dzięki innowacyjnej konstrukcji, wykonanej z lekkiego aluminium, przyczepka niewiele waży, a po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. Jej poszycie zostało wykonane z odpornego na rozdarcia i przetarcia, wodoodpornego materiału, który posiada doskonałą wentylację w formie licznych mini otworów. W środku znajduje się wygodny fotelik, który został tak zaprojektowany, aby wspierać plecy dziecka we właściwej pozycji. Można go rozłożyć, aby dziecko mogło się przespać, albo ustawić na jednej z pionowych pozycji. Także głowa dziecka jest chroniona przed ewentualnymi urazami, dzięki regulowanemu zagłówkowi. Fotel jest także wyposażony w pieciostopniowe pasy bezpieczeństwa, które utrzymują dziecko we właściwej pozycji w trakcie jazdy. W przyczepkach Croozer uświadczymy także doskonałej jakości amortyzatory i mocne hamulce hydrauliczne.

Jeżeli zależy nam na naszym i dziecka komforcie oraz bezpieczeństwie, to najlepszym wyborem jest przyczepka marki Croozer. Są one dostępne w wielu wariantach i seriach, nie mówiąc już o kolorach. Do każdej przyczepki można dokupić dodatkowe elementy w postaci uchwytu na kubek z kawą. moskitierę, chorągiewkę, czy dodatkową torbę na potrzebne rzeczy. Możemy nią jeździć nawet po zmroku, gdyż posiada sporo odblaskowych przedmiotów.

Close Menu