Fotografia dla biznesu

Fotografia dla biznesu

Od dziecka bardzo lubiłam robić zdjęcia. Spędzałam na tym zajęciu każda wolna chwilę. Zaczęło się chyba od tego, że dziadek podarował mi swój stary aparat lustrzankę i nauczył mnie, jak należy go używać, jak ustawiać przesłonę, jakich filmów używać, aby uzyskać pożądane efekty. Od tego dnia chyba właśnie pokochałam robienie zdjęć i praktycznie nie rozstawałam się z aparatem. Lata ćwiczeń i również odrobina talentu zrobiły swoje.

Zamówienie zdjęć biznesowych

fotografia biznesowa warszawaOkazało się, że moje zdjęcia wychodzą bardzo dobre. Na studia poszłam więc na Akademię Sztuk Pięknych, gdzie dodatkowo szlifowałam mój talent, a także nabywałam nowych umiejętności. Po studiach zajęłam się artystycznym robieniem zdjęć, jednak niestety ciężko było z tego wyżyć. Potrzebowałam jakiegoś zajęcia, które dawałoby mi dobre pieniądze i jednocześnie pozostawiało wystarczająco dużo czasu na robienie moich ukochanych artystycznych fotografii. Długo zastanawiałam się nad tym, co mogłabym robić, co do tego, że będzie to związane z fotografią, nie było żadnych wątpliwości. I w końcu przyszedł mi do głowy wspaniały pomysł, zainspirowany napotkaną koleżanką, która bardzo elegancko ubrana spieszyła się do pracy na sesję biznesową. Pomyślałam, że to może być dla mnie coś fajnego. Zainteresowałam się tematem i wysłałam ofertę zrobienia takich zdjęć do kilku korporacji. Dałam także ogłoszenie o treści: „fotografia biznesowa Warszawa„. Okazało się, że moja oferta cieszył się całkiem dużym powodzeniem, chyba nie było zbyt wiele firm świadczących tego typu usługi, a już na pewno nie było firmy zatrudniającej fotografa z dyplomem Akademii Sztuk Pięknych. Mój biznes zaczął się dobrze rozwijać, zaczęłam mieć coraz mniej czasu na swoją pasję, wiec zatrudniłam kilkoro dobrych fotografików. Obecnie na szczęście udaje mi się zachować balans między czasem na pasję, a czasem na czynności zarobkowe. Jestem szczęśliwa.

Ostatnimi czasy coraz więcej firm decyduje się na zamówienie sesji fotograficznej swoich pracowników. Zdjęcia te bardzo przydają się potem podczas przygotowywania różnego rodzaju ofert czy nawet w celu informowania o działalności i ofercie firmy. Wiadomo, że im lepiej pracownicy na zdjęciach wyglądają, tym lepiej dla samej firmy. Jest to doskonałe posunięcie marketingowe.

Close Menu