You are currently viewing Zestawy tytanowe do przedłużana paznokci

Zestawy tytanowe do przedłużana paznokci

Istnieje obecnie wiele różnych metod przedłużania paznokci. Niektóre z nich są bardziej, inne mniej efektywne, dlatego musimy dobrze zastanowić się nad tym, z której metody chcemy skorzystać, aby efektywnie przedłużyć nasze paznokcie. Po takim zabiegu będą one prezentowały się znacznie lepiej, jako bardzo atrakcyjne i kuszące, a także podkreślające nasz charakter oraz niezależność, co przyczynić się może do poprawy naszej samooceny.

Jakich zestawów do paznokci poszukują kosmetyczki?

niezawodny zestaw tytanowy do paznokciWszystko zaczyna się jednak w salonie kosmetycznym. Aby móc pracować z daną techniką, najlepiej będzie wyposażyć się w zestaw startowy do wykonywania paznokci przedłużanych. Zależnie od tego, jaka technika nas interesuje, musimy wybrać odpowiedni zestaw. Ostatnio dużą popularnością cieszą się zestawy tytanowe. Co to oznacza? Chodzi o to, że kolor płytki paznokcia uzyskuje się dzięki mieszance substancji z akrylem i niewielką ilością tytanu, który znacznie utwardza mieszankę, zapewniając nam wysoki poziom wytrzymałości takiego paznokcia. Ciężko będzie nam go złamać, nawet w sytuacji, gdy będziemy się starali to zrobić. Jego późniejsze usunięcie musi zostać wykonane przez profesjonalistę. Podczas nakładania takiej warstwy, należy odpowiednio przygotować płytkę paznokcia, wykorzystując w tym celu specjalny podkład, który zawarty powinien być w elementach zestawu do takich zabiegów. Jeżeli interesuje nas niezawodny zestaw tytanowy do paznokci to warto kupić go od dobrego dostawcy. Zyskamy wówczas gwarancję, że wszystkie elementy zestawu są wysokiej jakości, a nam uda się bardzo dobry sposób podjąć pracę i wykonywając kolejne zlecenia. Zadowoleni klienci będą wracać do nas po czasie. Zaletą tytanowych paznokci jest także to, że podczas ich nakładania, lampa ultrafioletowa jest zbędna, gdyż masa samoczynnie zastyga i utwardza się.

W wielu salonach kosmetycznych często stosuje się takie metody, które pozwalają na wykonywanie paznokci bez konieczności korzystania z lampy ultrafioletowej. Metoda tytanowa jest jedną z nich. Jej nazwa pochodzi od pierwiastka, jakim jest tytan, który dodaje się do mieszanki wiążącej. To znacznie wzmacnia płytkę oraz pozwala na uzyskanie ciekawego, stałego koloru, który jest bazą paznokcia i nie zmyje się, ani tez nie zmatowieje.

Więcej na: https://www.lafemme.pl/