You are currently viewing Magazynuję Drukarki Godex

Magazynuję Drukarki Godex

Kilka lat temu założyłam bardzo duży magazyn, w którym po dziś dzień składuję nowe i używane drukarki. Zaczęło się od modeli używanych, potem wprowadziliśmy także drukarki nowe, obecnie mamy prawie wszystkie modele nowej generacji od nowości. Kiedy i dlaczego zdecydowałam się na założenie nowego magazynu z drukarkami nowymi i używanymi?

Jakie drukarki Godex wybrać do domu, firmy?

drukarka godexKilka lat temu, to około siedmiu – ośmiu lat temu, na ten właśnie czas datowany jest bardzo duży kryzys ekonomiczny, przez który właśnie zdecydowałam się otworzyć magazyn z drukarkami nowymi i używanymi. Warto wspomnieć, że najwięcej modeli, jakie posiadam obecnie reprezentuje drukarka godex. Wielki kryzys ekonomiczny był konsekwencją bardzo dużego krachu na giełdzie papierów wartościowych, który jest datowany na ten właśnie czas. Wtedy też szukałam nowej pracy z początku na etacie. Moje poprzednie miejsce pracy to serwis drukarek Godex, dlatego też byłam bardzo obeznana w branży. Postanowiłam więc po kilku miesiącach bezowocnych poszukiwań nowej pracy, że rozpocznę własną jednoosobową działalność gospodarczą i będzie to właśnie bardzo duży magazyn drukarek nowych i używanych. Poza drukarkami prowadzę także serwis, który jest bardzo popularny. Nie tylko sprzedają nowe i używane drukarki. Można je także u mnie wypożyczyć lub wsiąść w abonamencie na firmę. Otwarcie magazynu drukarek było bardzo dobrym posunięciem w trakcie kryzysu ekonomiczne.

Pojawiło się w ówczesnym czasie bardzo dużo osób, które posiadają swoją firmę i wolą wypożyczyć drukarkę niż ją kupić. Jest to dobra opcja również dla innych placówek, takich jak na przykład placówki zdrowia czy placówki edukacyjne. Warto tutaj podkreślić darmowy serwis całe sprzętu do drukarek z naszego magazynu.