You are currently viewing Naczynia miedziane do wody

Naczynia miedziane do wody

Naczynia wykonane z miedzi są znane od starożytności. Już wtedy mówiono, że butelka czy kubek miedziany dobrze oddziałują na właściwości wody. Stylowe miedziane naczynia kupimy w nielicznych sklepach z artykułami do mieszkań. Z pewnością w bardziej ekskluzywnych sklepach mamy większy wybór takich naczyń.

Butelki wykonane z miedzi

miedziane butelki na wodęStylowe miedziane butelki na wodę kupimy w wyszukanych i ekskluzywnych salonach z artykułami do mieszkań. Mimo tego iż koszt takich naczyń znacznie przekracza koszt naczyń porcelanowych to i tak zwolenników nie brakuje. Przede wszystkim naczynia miedziane bardzo dobrze oddziałują na nasze zdrowie. Picie wody z takich naczyń wpływa regenerująco praktycznie na cały organizm. Warto dodać, że woda w butelce nabiera właściwości zdrowotnych dopiero po upływie kilku godzin od nalania. Najlepiej nalać ją wieczorem i pozostawić do rana. Woda ta usuwa zanieczyszczenia i toksyny z naszego organizmu. Ma działanie przeciwzapalne i przeciwnowotworowe. Wszystko dlatego, że w naczyniu miedzianym ma woda zrównoważone pH, zostaje poddana jonizacji i jest pozbawiona wszelkich szkodliwych mikroelementów. Badania wykazują, że woda z dopuszczonym stężeniem miedzi pozytywnie wpływa na regulację pracy serca oraz obniża poziom trójglicerydów we krwi.

Butelki miedziane lub inne naczynia są dość drogie. Jednakże ich prozdrowotne działanie wpływa bardzo dobrze na nasze samopoczucie fizyczne. Dodatkowo osoby, które chcą być ekologiczne powinny zamienić butelki plastikowe PET, które szkodzą naszemu zdrowiu i całemu ekosystemowi, właśnie na rzecz butelek wykonanych z miedzi. Pięknie wyglądają, a do tego dobrze wypływają na nasze zdrowie. Butelki i kubki w złotym kolorze wpasują się do najbardziej nowoczesnych i stylowych wnętrz.