You are currently viewing Autka z silnikiem dla najmłodszych

Autka z silnikiem dla najmłodszych

Każde dziecko marzy o takim samochodzie, które samodzielnie jeździ. Oczywiście jeśli chcemy by nasze dziecko na bezpieczną zabawkom się kupować tylko takie od sprawdzonych producentów. Najczęściej rodzice kupują samochody elektryczne w znanych sklepach zabawkowych lub poprzez sprzedaż internetową. Bez wątpienia wszystkie zabawki, które można zakupić muszą mieć odpowiednie atesty i certyfikaty bezpieczeństwa.

Akumulator i silnik w samochodzie dla dziecka

rekomendowane auta dla dzieci na akumulatorZdecydowanie rekomendowane auta dla dzieci na akumulator posiada dobre opinie rodziców. Przede wszystkim są to auta znanych i cenionych producentów. Dzięki temu wiemy, że są dla naszego dziecka po prostu bezpieczne. Każde autko posiada silnik oraz dwa akumulatory, które w pełni naładowany potrafią utrzymać pojazd nawet do 2h w ruchu. Jest to czas zupełności wystarczający na zabawę dla małego dziecka. Auto przeznaczone są dla dzieci od około trzeciego roku życia i o maksymalnej wadze 25 kg. Koła w takich samochodach muszą być bardzo szerokie około 10 centymetrowe. Ponadto są one pokryte warstwą gumy, która zapobiega ślizganiu się po mokrej powierzchni. Samochody mogą być użytkowany zarówno w pomieszczeniu jak i na zewnątrz nawet na leśnej ścieżce. Oczywiście użytkowanie pojazdu powinno się odbywać pod nadzorem osoby dorosłej oraz Kasku ochronnym na głowę. Cena za taki pojazd zależy od jego wyposażenia. Zaczyna się od 500, a Kończy nawet do 1000 zł. Najczęściej rodzice kupują dziecku samochody znanych marek samochodowych. Każde dziecko chce przecież jeździć takim autem jakim jeżdżą jego rodzice. Dodatkową atrakcją jest Kluczyk w stacyjce, które po przekręceniu imituje prawdziwy odgłos silnika.

Wszystkie zabawki dla dzieci muszą być przede wszystkim bezpieczny. O tym czy takie są decydują posiadane normy i atesty bezpieczeństwa. Dyrektywa Unii Europejskiej nakazuje by samochody były wolne od niebezpiecznych dla zdrowia ftalanów. Oczywiście samochody elektryczne powinny być używane tylko podczas obecności osoby dorosłej. Dodatkowo wszystkie zabawki, które posiadają silnik muszą być zabezpieczone np. na okres zimowy kiedy nie będą one użytkowane. Więc uwielbiają samochody elektryczne i świetnie spędzają czas na jeżdżeniu właśnie takim autem z akumulatorem i prawdziwą kierownicą.