You are currently viewing Niezwykle skuteczna kriolipoliza w Szczecinie

Niezwykle skuteczna kriolipoliza w Szczecinie

 

Wakacje to czas w roku, w którym to pragniemy pochwalić się nienaganną sylwetką. Uzyskamy ją, dzięki dobrze zbilansowanej diecie, a także regularnemu wykonywaniu ćwiczeń fizycznych. Ponadto komórki tłuszczowe możemy rozbić też ultradźwiękami lub wymrozić. Zastosowanie niskiej temperatury charakteryzuje zabieg kriolipolizy. 

Kriolipoliza – skuteczny zabieg na odchudzanie

skuteczna kriolipoliza w szczecinieW skrócie: zabieg kriolipolizy polega na przykładaniu do skóry urządzenia, które ją zasysa, a następnie chłodzi. Ta niska temperatura wywołuje kontrolowany stan zapalny w obrębie komórek tłuszczowych. W ten sposób ilość niechcianej tkanki tłuszczowej maleje. Co ciekawe wymrożone komórki nie regenerują się, a to oznacza, że pozbędziemy się ich na stałe. Warto wspomnieć, że istnieje kilka rodzajów kriolipolizy m.in. manualna, wykorzystująca sondę bądź z aplikatorami stosowanymi na ciało. Przykładowo skuteczna kriolipoliza w Szczecinie jest możliwa, dzięki zastosowaniu urządzenia Cyro Royal – sprawdzającego się przy redukcji cellulitu, modelowaniu sylwetki, zrzuceniu zbędnych kilogramów, a nawet odmłodzeniu skóry.  Przeciwwskazaniami do wykonania tego zabiegu są m.in. różnego rodzaju choroby skórne (alergie, łuszczyca, bielactwo), stany zapalne, zaburzenia krzepliwości krwi czy też problemy z tarczycą (nadczynność oraz niedoczynność). Kriolipolizę wykonuje się najczęściej na małych obszarach skórnych, gdyż wtedy możliwe jest zaobserwowanie największych efektów jej działania. Zwykle wykonuje się ją w górnej części ud, na brzuchu, a także biodrach. Warto podkreślić, że zabieg ten dedykowany jest zarówno mężczyznom, jak i kobietom, którzy w mało inwazyjny sposób pragną pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Już jedna wizyta u specjalisty umożliwia pozbycie się tłuszczu z danego obszaru o około 20-30 procent. Jeżeli chodzi o rezultaty, to są one zauważalne po dwóch miesiącach od pierwszej sesji. Natomiast terapię odchudzania zabiegowego można uznać za zakończoną po upływie czterech (miesięcy). Uzyskany efekt utrzyma się minimum przez pół roku.

Kriolipoliza to zabieg posiadający szereg zalet, do których zaliczyć można m.in. nieprzekroczenie bariery skórnej, wysoką skuteczność działania, a także brak okresu rekonwalescencji po jego zastosowaniu. Metoda ta pozwala na zlikwidowanie tkanki tłuszczowej w sposób niechirurgiczny, dzięki czemu cieszy się coraz większym zainteresowaniem.