You are currently viewing Godne polecenia sukienki Just Unique

Godne polecenia sukienki Just Unique

Sukienki od wielu lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem kobiet. Jednak wielość różnorodnych modeli sprawia, że można dostać niemałego, modowego zakrętu głowy. Jak więc wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie fason? Perfekcyjne dopasowanie kreacji powinno przede wszystkim podkreślić atuty kobiecej sylwetki, jednocześnie tuszując jej niedoskonałości. 

Fasony sukienek a typ sylwetki

polecane sukienki just uniqueUmiejętność dobrego dopasowania sukienki względem posiadanej sylwetki jest bardzo przydatna, w szczególności podczas chęci jej zakupu. Każda kobieta przecież marzy, aby sukienka uwydatniała to, co najlepsze, zaś ukrywała to, co niekoniecznie w sobie lubimy. Przykładowo dla figury klepsydry dedykowana jest sukienka o kroju ołówkowym (obcisłym). Jest to niezwykle kobiecy wybór, doskonale podkreślający wcięcie w talii. Ponadto warto również zwrócić uwagę na jakość materiału sukienki, z jakiego jest ona uszyta. Dodatkowo utarło się błędne przekonanie, że model ołówkowy zarezerwowany jest tylko dla rozmiaru XS, co nie jest prawdą. Polecane sukienki Just Unique występują również w większej rozmiarówce, dzięki czemu nie tylko bardzo szczupłe kobiety znajdą tam coś dla siebie. Dla sylwetek typu ,,gruszka” cechujących się szerszymi biodrami idealne rozwiązanie stanowią sukienki rozkloszowane, tzw. princeski. Optycznie zrównoważą proporcje figury, a także subtelnie zaznaczą talię, maskując przy tym biodra. W latach 50. krój ten uwielbiany był m.in. przez Marylin Monroe. Natomiast sukienka trapezowa to znakomity wybór dla sylwetek typu ,,jabłko”. Sprytnie zamaskuje ona wystający brzuszek, a dodatkowo wysmukli nogi. Warto wspomnieć, że dobrze prezentuje się także z płaskim obuwiem, przykładowo balerinami. Bombka to nieco zapomniany fason sukienki, a przecież tak świetnie prezentuje się on na szczupłych sylwetkach w kształcie litery H, dodając im kobiecych proporcji (optycznie tworząc wcięcie w talii). 

Dobrze dopasowana do swojej figury sukienka stanowi już połowę sukcesu. Oczywiście przy jej wyborze ważne są również inne kwestie, przykładowo posiadany typ urody, osobiste preferencje kolorystyczne, jej długość czy kształt dekoltu. Warto uwzględnić wszystkie te aspekty, aby kupiona przez nas sukienka prezentowała się rewelacyjnie i była tą wymarzoną!