You are currently viewing Wegańskie pędzle do wykonania majaku

Wegańskie pędzle do wykonania majaku

Od jakiegoś czasu coraz bardziej interesuje się weganizmem. Od zawsze zwierzęta i natura były mi bliskie i latami nie jadłam mięsa. Jednak jakiś czas temu zaczęłam się zastanawiać czy weganizm nie jest dla mnie. Po tym jak zagłębiłam się w ich historię i wartości postanowiłam przejść na weganizm.

Pędzle do makijażu dla wegan

pędzle do makijażu wegańskieZmiana nawyków i przyzwyczajeń nie była łatwa. Postanowiłam sukcesywnie wprowadzać zmiany w swoje życie. Zaczęłam oczywiście od jedzenia. Gdyż używałam produktów pochodzenia zwierzęcego, których weganizm nie toleruje. Różniej kolej przyszła na porządki w szafach. Musiałam się pozbyć rzeczy, które w swoim składzie miały bawełnę lub były skórzane. Po tych porządkach musiałam zająć się kosmetykami. Był to dla mnie najtrudniejszy moment bo bardzo lubię się malować i używać produktów kosmetycznych. Okazało się że prawie cała moja kosmetyczka jest do wymiany. Niestety oprócz tego musiałam zmienić pędzle do make upu gdyż były one z włosia zwierzęcego. Nie wiedziałam gdzie mogę kupić pędzle do makijażu wegańskie, ale z pomocą przyszła mi koleżanka. Wraz z nią udałam się na zakupy i wybrałam pędzle dla wegan, które wykonane były z miękkiego i bardzo delikatnego włosia syntetycznego. Włosie nie podrażniało skóry podczas użytkowania co było dla mnie bardzo ważne, gdyż mam bardzo wrażliwą skórę. Pędzle miały bardzo minimalistyczny wygląd i bardzo pasowały do mojego gustu. Bez wahania wybrałam cały zestaw. Pędzle które wyprodukowane zostały w zgodzie z moimi przekonaniami z pewnością służyć mi będą długie lata. Producent zapewniał że są łatwe w pielęgnacji i dezynfekcji.

Użytkowanie nowych pędzli jest bardzo proste i przyjemne. Oprócz swojej funkcjonalności są również bardzo ładną minimalistyczną ozdobą mojej łazienki i kosmetyczki. Ich naturalny wygląd zachwyca, makijaż wykonany z ich pomocą jest perfekcyjny. Delikatne syntetyczne włosie nie powoduje podrażnień.