You are currently viewing Klienci chętnie zamawiają szyny pcv

Klienci chętnie zamawiają szyny pcv

Prowadzę sklep z żaluzjami, szynami i firanami od wielu lat. Zaczynałam praktycznie zaraz po studiach. Na początku sprzedawałam same firany poprzez sklep internetowy ale kiedy miałam coraz więcej zamówień to stwierdziłam, że dobrym pomysłem będzie otworzenie sklepu stacjonarnego i rozszerzenie oferty poprzez solidne żaluzje, moskitiery i szyny pcv. Wiedziałam, że klienci zawsze będą chętnie kupować takie produkty bo każdy chce mieć w domu przytulnie i postaram się mieć w ofercie różne rzeczy żeby każdy klient znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Otworzenie sklepu okazało się świetnym pomysłem. Udało mi się nawiązać współpracę  z kilkoma na prawdę dobrymi producentami, którzy mieli uznanie wśród klientów.

Sprzedaję dobrej jakości szyny pcv

szyny pcv - ŚwiecieWynegocjowałam z  nimi dobre stawki między innymi na szyny pcv i żaluzje, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Szyny pcv – Świecie, które można było u mnie dostać był solidnie wykonane. Można było je zamawiać w różnych wymiarach. Na stanie w sklepie miałam kilkanaście sztuk więc można było je zabrać bezpośrednio do swojego domu i od razu zabierać się z ich montaż. Szyny pcv łatwo się montowało. W każdej szynie jest zawarta instrukcja montażu. Wszystkie potrzebne elementy są zapakowane przez producenta więc każdy sobie poradzi z tym montażem. W moim sklepie mam przygotowane kilka dekoracji z wykorzystaniem szyn pcv. Mam na nich zawieszone firany i zasłony. szyny pcv są bardzo wytrzymałe. Można je montować bezpośrednio do sufitu. Dodatkowo sprzedaję osłonę, która wygląda bardzo elegancko. Można w mieszkaniach i domach montować pojedyncze szyny tylko na przykład na firany lub podwójne na firany i zasłony. Każdy klient znajdzie u mnie coś odpowiedniego do swojego wnętrza.

Pracuję w tej branży już od wielu lat i mam spore doświadczenie. Chętnie doradzam klientom i staram się zawsze dobrać dla nich odpowiedni produkt. Szyję także firany i zasłony na miejscu więc jeśli klient potrzebuje to zawsze służę pomocą. Szyny pcv, które mam w swojej ofercie są doceniane przez klientów. Są bardzo wytrzymałe i solidnie wykonane. Ładnie się prezentują i pomagają unowocześnić wnętrza mieszkań, domów a nawet firm. Poza sklepem stacjonarnym gwarantuję także wysyłkę online. Wielu klientów też korzysta z takiego rozwiązania.