You are currently viewing Reklama dla każdego

Reklama dla każdego

Od kilku lat prowadzę bar w jednym z miast położonych na Górnym Śląsku. Przez pandemię i wprowadzone obostrzenia, omal nie straciłem swojego biznesu. Na szczęście miałem odłożone oszczędności, dzięki którym udało mi się przetrwać ten najcięższy okres.

Kasetony z dibondu

kasetony podświetlane piekary śląskiePo ruszeniu akcji szczepień, nareszcie mogę znowu otworzyć mój bar. Będąc świadomym tego, że mogę mieć mniej klientów, przez panujący kryzys gospodarczy, musiałem wymyślić jakiś sposób, żeby przypomnieć się stałym klientom i przyciągnąć nowych. Postanowiłem więc zainwestować pozostałą część moich oszczędności w reklamę. Wydrukowałem ulotki, jednak czułem, że to może być za mało. Pewnego dnia, wracając z zakupów, otrzymałem ulotkę reklamującą firmę wykonującą podświetlane kasetony na zamówienie. To mogło być coś, co wyróżniłoby mój bar wśród wielu innych znajdujących się w mieście lokali. Z pewnością w moim mieście sprawdziłyby się kasetony podświetlane piekary śląskie to miejsce, gdzie życie towarzyskie zaczyna się wieczorem. Szyld podświetlony lampami LED będzie świetnie widoczny z daleka. Ulotka prezentowała się całkiem dobrze, jednak jako świadomy konsument, postanowiłem sprawdzić lokalnych przedsiębiorców, oferujących podobne usługi, żeby porównać ceny, sposób i jakość wykonania kasetonów. Ostatecznie wybrałem firmę, która nie oferowała najniższych cen, za to jej kasetony spodobały mi się najbardziej. Były one bowiem wykonane z dibondu, pozostałe firmy oferowały kasetony z profili aluminiowych, które nie były tak wytrzymałe.

Kasetony z dibondu, są odporne na działanie wszystkich czynników atmosferycznych, a do tego producent oferował trzyletnią gwarancję na oświetlenie LED i zasilające je zasilacze napięciowe. Specjalnie dla mnie wykonano kaseton o nieregularnym kształcie.