You are currently viewing Fajna poduszka do wózka z buldogiem francuskim

Fajna poduszka do wózka z buldogiem francuskim

Wiadomość o tym, że jestem w ciąży, była dla mnie wyjątkową chwilą. Staraliśmy się z mężem już bardzo długo o dziecko i już myśleliśmy, że będziemy potrzebowali pomocy medycznej. Jednak w końcu się udało. Radość była taka wielka, że wcale długo nie czekaliśmy, by zacząć zakupy dla dziecka i przygotowania na przyjęcie członka rodziny. Rodzice kazali czekać, jednak dłużej niż trzy miesiące nie zamierzaliśmy zwlekać. Wtedy właśnie ruszyliśmy na szał zakupowy dla dziecka.

Wózek – poduszki z buldogiem francuskim

buldog francuski - poduszki do wózkaPierwszymi naszymi zakupami były jakieś uniwersalne ciuszki. Nie mieliśmy pojęcia, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka, więc postanowiliśmy, że będziemy wszystko kupować raczej uniwersalne. Tak było najpierw z ciuszkami. Później przyszedł czas na łóżeczko i takie podstawowe rzeczy, które powinny być w każdym domu, w którym będzie znajdować się dziecko. I tak robiąc zakupy doszliśmy w końcu do momentu, gdy dowiedzieliśmy się o płci – miała to być dziewczynka. Gdy to usłyszałam, to od razu zakupiliśmy odpowiedni wózek. Jednak sam wózek nie był dla mnie celem samym w sobie. Ja już myślałam o odpowiednim jego wypełnieniu. Tak się składało, że moim ulubionym psem ze wszystkich dostępnych ras jest buldog francuski – poduszki do wózka więc musiały być po prostu właśnie z tym pieskiem. Nie wyobrażałam sobie innej opcji. Tak wyglądał bowiem wózek mojej córki w moich wyobrażeniach, więc chciałam zrobić wszystko, aby do takiego wózka u nas doprowadzić. Zaczęłam więc szukać poduszek z buldożkami, aż w końcu natrafiłam na sprzedawcę oferującego idealnie takie poduszki, o jakich myślałam. Pokazałam je mężowi, jednak nie w celu usłyszenia opinii, a jedynie poinformowania, że właśnie takie będą w wózku – nie akceptowałam w tej sytuacji żadnej odmowy. Na szczęście jemu tez się podobały, więc nie było żadnych kłótni.

Buldogi francuskie to według mnie najsłodsze pieski na całym świecie. Nic więc dziwnego, że dla mnie osobiście, wózek dziecięcy, w którym są motywy właśnie z takimi buldogami, zyskuje jedynie na wyglądzie. Moja córeczka będzie w nim cudownie wyglądać. Na pewno też będę chciała zadbać o te poduszeczki odpowiednio, by ich wygląd jak najdłużej utrzymał się w takim dobrym stanie, w jakim do nas przyszły ze sklepu.