You are currently viewing Wynajem kwatery na sylwestra

Wynajem kwatery na sylwestra

Sylwester zaraz po wakacjach jest to najbardziej popularny okres wyjazdów w góry. W czasach pandemii, najbardziej popularnymi kierunkami stało się morze Bałtyckie lub wyjazd w góry. Kiedy dwa tygodnie przed urlopem szukamy dla siebie pokoju lub domku okazuje się że najbardziej atrakcyjne pokoje są już dawno zajęte jeszcze przed rozpoczęciem sezony wakacyjnego.

Kiedy zacząć szukać domku na sylwestra?

domki pokoje do wynajęcia na sylwestraKiedy wśród znajomych pada pytanie na plany sylwestrowe okazuje się że każdy chciałby gdzieś wyjechać, wyrwać się od zgiełku miasta. Oprócz domówki częstą propozycją jest wyjazd do Zakopanego, aby wśród tłumu spędzić ostatnie godziny roku pod skocznią lub na Krupówkach. Problemem stają się domki pokoje do wynajęcia na sylwestra których cena z roku na rok jest coraz wyższa. Przeciętnej jakości domek lub pokój, który trzeba wynająć minimum na kilka dni jest to wysoki koszt, który może przekroczyć budżet niektórych chętnych. Najlepsze oferty rozchodzą się jak świeże bułeczki, niektórzy opuszczając domek kilka dni po sylwestrze, rezerwują go już na kolejny rok. W celu znalezienia czegoś odpowiedniego nie należy zwlekać do grudnia, a już kilka miesięcy wcześniej lepiej zacząć coś szukać i zarezerwować swoją wymarzoną kwaterę. Ze względu na ilość chętnych i wzrost popularności drożeją również ceny wynajmu. Istotną kwestią jest również odległość od centrum Zakopanego i odpowiedni samochód w celu dojechania często do zaśnieżonych miejscowości.

Sylwester w Zakopanem czy w  nadmorskich miejscowościach do marzenie wielu osób. Jest to wyjątkowy dzień, który często chcemy spędzić z najbliższymi osobami w niecodzienny sposób. Jest to dość popularne marzenie, dlatego warto sporo wcześniej zacząć poszukiwania odpowiedniego miejsca, aby unikać rozczarowania.