You are currently viewing Dekoracyjne ramki i tablice rejestracyjne

Dekoracyjne ramki i tablice rejestracyjne

Niektórzy właściciele pojazdów osobowych decydują się na zamówienie indywidualnych tablic rejestracyjnych, aby wyróżnić swoje auto na polskich drogach. Okazuje się jednak, że takie rozwiązanie jest bardzo kosztowne i jedynie tymczasowe, ponieważ wraz ze sprzedażą samochodu, tracimy prawo do naszej rejestracji. Znacznie lepszym i przede wszystkim tańszym rozwiązaniem będzie zakup personalizowanych ramek do tablic rejestracyjnych lub dekoracyjnych tablic, które można umieścić zarówno za szybą auta, jak i w mieszkaniu, garażu czy biurze.

Gdzie zamówić ozdobne tablice rejestracyjne?

ozdobne tablice z napisemNajczęściej klienci decydują się jednak na charakterystyczne ramki z napisem w wyróżniającym się kolorze lub wzorach. Najważniejsze, by był to odpowiednio wykonany produkt oraz łatwy w samodzielnym montażu – nikt przecież nie chce, by w trakcie drogowych manewrów nasza ramka odpadła i się zgubiła czy uległa uszkodzeniu. Ozdobne tablice z napisem sprawdzą się doskonale jako forma prezentu dla bliskiej osoby. Ważne, by odpowiednio dopasować ramkę czy zakupioną tablicę do jej przyszłego właściciela. Warto mieć na uwadze wiek i płeć kierowcy oraz doświadczenie za kierownicą czy też wykonywany zawód albo ulubione hobby. Tego rodzaju produkty są bardzo charakterystyczne i widoczne z daleka, dlatego jak najbardziej uda nam się wyróżnić wśród pozostałych kierowców. Bardzo często takie personalizowane ramki są wydawane przez urzędy miejskie podczas rejestracji czy wymiany tablic – wtedy zwykle nawiązują do określonego miasta lub przez dealerów samochodowych, dla których jest to forma marketingu ich działalności. Lepiej jednak postawić na własne upodobania i pomysły w kwestii ostatecznego wyglądu naszej ramki czy tablicy.

Tego rodzaju gadżety są bardzo często wykorzystywane także w trakcie organizowania różnego rodzaju imprez, m.in. wieczorów kawalerskich i panieńskich, przyjęć ślubnych czy okrągłych jubileuszy. Producenci proponują naprawdę ogromny wybór wśród napisów i wzorów wykorzystanych na ramkach czy samych tablicach (te oczywiście nie mogą zostać umieszczone na samej rejestracji, ale świetnie sprawdzą się jako ozdoba garażu, warsztatu czy mieszkania). Ważne, by znaleźć sprawdzonego i polecanego przez innych producenta tego rodzaju gadżetów.