You are currently viewing Poszukiwania najlepszych samochodów dla dzieci

Poszukiwania najlepszych samochodów dla dzieci

 

Mój synek, jak chyba każde dziecko w jego wieku, bardzo lubił bawić się samochodzikami. Ostatnio zauważył, że jego kolega z przedszkola posiada zabawkowy model samochodu Audi, do którego można wsiąść i kierować nim za pomocą pedałów i kierownicy, tak jak prawdziwym samochodem. Od razu zapragnął taki mieć. Powiedziałam synkowi, że jeśli chce taki samochodzik zabawkę, to może go dostać na swoje urodziny. Urodziny synka przypadały już za dwa tygodnie, dlatego bez problemu stwierdził on, że może poczekać.

Wybrałam polecany model samochodzika dla dziecka

polecane samochody dla dzieci audiJa tymczasem, jeszcze tego samego dnia zdecydowałam się wybrać do sklepu, w którym kiedyś widziałam takie samochodziki. Dosyć długo szukałam czegoś odpowiedniego dla mojego dziecka, aż w końcu sprzedawca zapytał się mnie, czy może mi w czym pomóc. Powiedziałam mu czego potrzebuje, a on od razu pokazał mi polecane samochody dla dzieci Audi. Wśród nich szybko znalazłam taki, który na pewno spodoba się możemy synkowi, a także spełniał moje wymagania pod względem bezpieczeństwa i wydajności. Samochód ten nie mógł się zbyt szybko rozpędzić, dlatego dziecko podczas spacerów nie mogło mi nagle zniknąć z oczu. Poza tym do zabawki dołączony był pilot dla rodzica, za pomocą którego mógł on w każdym momencie przejąć sterowanie nad zabawką. Według mnie, było to bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie. Dziecko siedząc w samochodziku również było odpowiednio zabezpieczone, ponieważ można je było przypiąć do siedziska szelkami, dzięki czemu nie mogło ono wychylić się, a tym bardziej wypaść z zabawki podczas jazdy. Był to model zabawki na baterie, które były niezwykle wydajne i posiadały wskaźnik tego, na jak długo jeszcze wystarczą. Dzięki temu nie musiałam się martwić, że baterii zabraknie w trakcie spaceru, ponieważ mogłam zawczasu przygotować się i je wymienić. Kupiłam tę zabawkę, a przy kasie poprosiłam o zapakowanie jej na prezent.

Już kilka tygodni później wręczyłam synkowi odpowiednio zapakowany prezent. Był on bardzo zadowolony z tego zabawkowego modelu Audi. Zabawka posiadała także funkcje edukacyjne, ponieważ po naciśnięciu klaksonu, włączały się różne piosenki, które uczyły dziecko literek oraz cyferek. Niektóre z nich były nagrane nawet w języku obcym, co szczególnie mi się spodobało.