You are currently viewing Poszukiwania firmy cateringowej w Bydgoszczy

Poszukiwania firmy cateringowej w Bydgoszczy

Razem z narzeczonym zdecydowaliśmy, że po ślubie nie będziemy urządzać tradycyjnego wesela dla gości, tylko zrobimy krótki bankiet. Wynajęliśmy już salę, jednak musieliśmy jeszcze znaleźć firmę cateringową, która dostarczy tego dnia przekąski na stoły. Zależało mi na tym, aby znaleźć naprawdę bardzo dobrą, rzetelną firmę, która zajmie się wszystkim kompleksowo, ponieważ chciałam aby w dniu ślubu, wszystko było dopięte na ostatni guzik.

Zatrudniłam firmę cateringową z Bydgoszczy

catering w bydgoszczy na bankietNigdy wcześniej nie zatrudniałam firmy cateringowej, dlatego nie wiedziałam czym powinnam kierować się przy wyborze cateringu. Z pomocą przyszła mi moja koleżanka, która już od dłuższego czasu pracowała w branży gastronomicznej i poleciła mi świetną firmę. Oferowali oni catering w Bydgoszczy na bankiet. Z tego co się od niej dowiedziałam, mieli oni bardzo niskie, przystępne ceny, jedne z najlepsze na rynku firm cateringowych z naszego miasta. Jednakże, przede wszystkim serwowali oni naprawdę pyszne i smaczne jedzenie. W zależności od potrzeb i indywidualnych preferencji klienta dostarczali zarówno ciepłe dania, jak i zimne przekąski. Zajmowali się także dostarczeniem słodkości, tortów oraz napojów (w tym alkoholi). Wzięłam od przyjaciółki wizytówkę tej firmy i w domu zapoznałam się z ich ofertą na stronie internetowej. Okazało się, że mieli bardzo duży wybór dań. Specjalizowali się zarówno w kuchni polskiej, jak i międzynarodowej, a klienci mogli samodzielnie skomponować własne menu na bankiet. Bardzo mi to odpowiadało, dlatego skontaktowałam się z nimi jeszcze tego samego dnia i od razu zapytałam o to, czy mają wolny termin w dniu, który mnie interesował. Bez problemu mogłam złożyć zamówienie na ten dzień, dlatego podziękowałam za rozmowę i złożyłam zamówienie poprzez podany na stronie adres e-mail. Napisałam jakie dania mnie interesują i podobałam pozostałe szczegóły.

Muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona z obsługi tej firmy cateringowej. Dostarczone przez nich jedzenie było pyszne i smaczne, a przede wszystkim świeżo przygotowane. Wszyscy goście byli tym wprost zachwyceni. Najważniejsze było dla mnie to, że firma cały czas była ze mną w kontakcie, a także zajęła się dostarczeniem talerzyków, naczyń i sztućców, dlatego niczym nie musiałam się już martwić.