You are currently viewing Wybraliśmy porządne drzwi

Wybraliśmy porządne drzwi

Byłam w trakcie remontu domku, który odziedziczyliśmy po moich dziadkach. Kiedy dowiedziałam się, ze babcia zapisała mi swój dom bardzo się ucieszyłam. Kiedy wyszłam za mąż kupiliśmy z mężem domek w bliku. Było to dla nas wygodne. Nie musieliśmy odśnieżać ani martwić się remontami elewacji i tak dalej. Mieszkanie było spore ale kiedy pojawiły się dzieci brakowało nam ogrodu. Niestety nie mieliśmy zdolności kredytowej żeby kupić sobie dom. Kiedy pojawiła się propozycja od mojej babci bardzo się ucieszyłam. Postanowiliśmy zrobić generalny remont żeby dobrze nam się mieszkało. 

Zdecydowałam się na solidne drzwi

profesjonalny producent drzwiRemont robiliśmy sami zależało nam na oszczędnościach. Nie chcieliśmy zatrudniać dodatkowych fachowców. Zależało nam także na wymianie drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Skorzystałam z Internetu i wyszukałam dobrego producenta. Wpisałam w wyszukiwarce profesjonalny producent drzwi. Pojawiło mi się wiele firm, które działały w okolicy i oferowali solidne drzwi w przystępnych cenach. Chciałam w pokojach mieć białe drzwi bo wyglądają elegancko. Drzwi wejściowe chciałam mieć ciemne z dobrymi zamkami i dodatkowymi zabezpieczeniami. Zdecydowałam się na lokalnego producenta, który oferował szeroki wybór drzwi w różnych odcieniach a także wymiarach. My potrzebowaliśmy drzwi w standardowym wymiarze dzięki temu nie musieliśmy długo czekać na ich dostarczenie. Wybraliśmy drzwi, które najbardziej nam się podobały. Najpierw oglądaliśmy je przez Internet w katalogu, który był umieszczony na stronie firmowej. Kiedy mieliśmy już wybrane modele pojechaliśmy do stacjonarnego sklepu i zamówiliśmy wybrane przez nas drzwi. Obejrzeliśmy je na żywo, dobraliśmy odpowiednie klamki, które najbardziej nam się podobały. Byliśmy zadowoleni z naszego wyboru. Drzwi były solidnie wykonane. Były wytrzymałe i stabilne. Fachowiec dostarczył je do nas w ciągu kilku dni. Zdecydowaliśmy się także na montaż.

Usługa ta nie kosztowała dużo a mieliśmy przynajmniej pewność, że drzwi będą solidnie zamontowane. Profesjonalny producent drzwi okazał się dobrym wyborem. Wszystkie ustalenia były wykonane zgodnie z planem. Dostarczony towar był idealny. Nie musieliśmy zgłaszać żadnych reklamacji. Klamki i zamki były solidne i łatwe w użytkowaniu. Byliśmy bardzo zadowoleni także z montażu. Pracownik, który go wykonywał sprawnie uwinął się ze swoją pracą i zostawił po sobie porządek. Drzwi idealnie pasowały do odświeżonego przez nas wnętrza. Byliśmy bardzo zadowoleni z domku, który otrzymaliśmy od babci bo dobrze nam się w nim mieszkało.