You are currently viewing Etui na komórkę

Etui na komórkę

Bez względu jaki model telefonu wybierzemy, to na pewno znajdziemy na niego odpowiednie etui, które będzie idealnie pasować i spełniać swoją rolę. Warto zainwestować w taką ochronę, ponieważ to często jedyne zabezpieczenie przed uszkodzeniami.

Z czego jest pokrowiec s9?

etui s9Najdelikatniejszym elementem każdego telefonu jest wyświetlacz, ale nierzadko to obudowa chroni urządzenie przed kosztownymi uszkodzeniami. Najczęściej są one wykonane z tworzywa sztucznego lub metalu, które w mniejszym lub większym stopniu ulegają uszkodzeniu w trakcie upadku. Założenie na telefon etui sprawia, że ponad osiemdziesiąt procent upadków nie jest groźnych dla aparatu, bo cała jego obudowa jest chroniona. Za jedną z lepszych osłon uważane jest etui s9, które jest dedykowane marce Samsung. Jest to dość popularny model, na który dostępnych jest mnóstwo pokrowców, wykonanych z różnych materiałów. Na pewno najtańsze są silikonowe, które najczęściej osłaniają tył i boku telefonu. Wyświetlacz jest chroniony tylko przed bezpośrednim kontaktem z płaską powierzchnią, gdyż posiada lekko wystający rant. Taki pokrowiec będzie dobrze chronił przed zarysowaniami i drobnymi pęknięciami, ale nie będzie zbyt estetycznie wyglądać. Zatem, jeżeli zależy nam na oryginalnym wyglądzie naszego telefonu, to lepiej wybrać dedykowane pokrowce, które mogą mieć dowolne motywy i zdobienia. Bardzo dobre jakościowo są etui magnetyczne, które idealnie dopasowują się do obudowy telefonu i sprawiają, że nabiera on zupełnie nowego wyrazu.

Pokrowiec na telefon to nie tylko jego zabezpieczenie przed uszkodzeniami, ale także element jego wyglądu, który niejednokrotnie jest bardzo ważny. Zwłaszcza jeżeli mówimy o młodych użytkownikach tegoż urządzenia, dla których musi on modnie wyglądać.