You are currently viewing Białe zęby dzięki wybielaniu laserowemu

Białe zęby dzięki wybielaniu laserowemu

Wygląd naszych zębów ma bez wątpienia ogromny wpływ na nasze samopoczucie oraz zadowolenie z siebie. Niestety nadmierne picie kawy, herbaty, palenie papierosów może powodować przebarwienia i powstawanie osadu na zębach. W efekcie tego nie wyglądają one estetycznie. Warto wówczas odwiedzić gabinet dentystyczny, by zdecydować się na zabieg wybielający, który zapewni nam efektowny uśmiech. Istnieją sytuacje, kiedy niemożliwe jest przeprowadzenie tego zabiegu.

Przeciwskazania do wykonania laserowego wybielania zębów

tanie laserowe wybielanie zębów w szczecinieStomatolog powinien zatem przeprowadzić wywiad z pacjentem, zbadać jamę ustną, a także ocenić, czy kuracja może zostać wykonana. Należy wcześniej wyleczyć próchnicę oraz stany zapalne dziąseł. Z zabiegu wybielania zębów nie mogą skorzystać kobiety w ciąży oraz karmiące. Przeciwwskazaniem jest także próchnica zębów, choroby przeziębia, paradontoza, nadwrażliwość zębów, alergia na środki zawarte w żelu wybielającym, a także noszenie aparatu ortodontycznego. Wybielanie zębów powinno być przeprowadzone przez doświadczonego stomatologa, gdyż wówczas zyskujemy pewność, iż będzie bezpieczny i przyniesie oczekiwane rezultaty. W przypadku, kiedy nie ma przeciwwskazań, warto zdecydować się na tanie laserowe wybielanie zębów W Szczecinie dobrzy stomatolodzy profesjonalnie wykonują zabieg, dzięki czemu można rozjaśnić odcień zębów. Polega na nałożeniu specjalistycznego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie ich naświetlaniu za pomocą lasera diodowego. Wybielanie daje doskonałe efekty, poprawia pierwotny kolor zębów. Uzyskane efekty są zależne w dużej mierze od naszego stylu życia, a także nawyków żywieniowych. Niezwykle ważne jest, by stosować białą dietę, unikać kawy, herbaty, czerwonego wina, a także innych barwiących produktów.

Osoby, które chcą cieszyć się śnieżnobiałym uśmiechem, mogą zdecydować się na specjalistyczne zabiegi wykonywane w gabinetach stomatologicznych. Ważne jest także, by odpowiednio dbać o jamę ustną, regularnie szczotkować zęby, a także odwiedzać regularnie dentystę, by pozbyć się próchnicy oraz innych problemów. Jeśli nie ma przeciwwskazań, warto zdecydować się na ten nieinwazyjny zabieg, który działa wyjątkowo skutecznie. W połączeniu z odpowiednią dietą, unikaniem produktów barwiących można cieszyć się efektownym uśmiechem przez długi czas.