You are currently viewing Kokardki na winietkach

Kokardki na winietkach

Jednym z ostatnich etapów przygotowań do ślubu jest zaplanowanie rozmieszczenia gości. Jak już wiemy, kto dokładnie zjawi się na organizowanym przez nas wydarzeniu, to trzeba każdego usadzić w takim miejscu, żeby przyjęcie upłynęło mu jak najmilej się da. Od jakiegoś czasu panuje moda na okrągłe stoły, które wyparły stoły podłużne. Dają one możliwość lepszego zapoznania się gości między sobą. Przy okrągłych stołach każdy siebie widzi i można wspólnie porozmawiać.

Atrakcyjne winietki na wesele

kolorowe winietki z kokardkąOrganizacja ślubu może i jest sporym wyzwaniem, które często wywołuje nieco stresu, jednak koniec końców jest to bardzo przyjemne zadanie, które większość par bardzo lubi. Miłym zadaniem jest wybranie dekoracji sali czy usadzenie gości. Chociaż ta ostatnia kwestia może zająć trochę czasu, bo trzeba z głową rozplanować, kto obok kogo będzie się najlepiej czuł. Szczególnie przy okrągłych stołach warto, żeby goście będą mieli ze sobą wspólne tematy. Jest to szczególnie istotne na samym początku wesela, kiedy to wszyscy podchodzą do siebie jeszcze z pewnym dystansem, który zmniejsza się wraz z upływaniem czasu na przyjęciu weselnym. Każdy ma więc przypisane swoje miejsce, oznaczone w specjalny sposób, za pomocą winietek. Na weselach organizowanych w eleganckim lub romantycznym stylu dobrze sprawdzą się kolorowe winietki z kokardką, na których znajdą się imiona i nazwiska gości. Zamawiając winietki możemy zlecić nadrukowanie imion, ale coraz częściej młode pary wypisują winietki samodzielnie. Oczywiście pod warunkiem, że mają ładny charakter pisma. Kolor winietek dopasowany jest do stylu, w jakim urządzone jest całe wesele. Ważne jest to, żeby winietki wykonane były z odpowiednio sztywnego papieru. Doczepione do winietek kokardki dodają im uroku i są dodatkową dekoracją stołu. Bardzo dużo osób zamawia winietki od razu z zaproszeniami, żeby były one podobne do siebie wizualnie.

Winietki są od jakiegoś czasu bardzo ważnym elementem na weselach. W końcu dzięki nim nie ma problemu, którzy goście mają gdzie usiąść. Młoda para sama decyduje o tym, w jaki sposób rozmieścić gości. Do wyboru mamy całe mnóstwo różnego rodzaju winietek, które możemy zaprojektować według naszej indywidualnej wizji. Na weselach urządzonych w eleganckim stylu pięknie będą się prezentować winietki przystrojone dodatkowo kokardkami.