You are currently viewing Wydajny traktorek MTD

Wydajny traktorek MTD

Chyba każdy z nas woli widok równo skoszonej trawy od gąszczu przeróżnych gatunków roślin, które dziko rosną ogrodzie. Trawa sama od siebie nie wygląda ładnie, ponieważ wymaga systematycznej pielęgnacji, a przede wszystkim częstego koszenia.

Jaki kosiarkami przycinać trawnik?

mtd traktorek kosiarkaNiemalże co trzeci właściciel domu posiada w swoim ogrodzie trawnik, będący miejscem relaksu dla całej rodziny. Jednak żeby mógł on być taką przestrzenią, to najpierw trzeba go odpowiednio wypielęgnować. Nie ma się komfortowo spędzać czasu na trawniku, gdzie poszczególne rośliny sięgają nam do kolan, a gdzie nie gdzie znajdują się prześwity ziemi. Potrzebne jest systematyczne koszenie trawy, aby była mocna, gruba i przede wszystkim  równa. Na małych trawnikach najlepiej się sprawdzą ręczne kosiarki z pojemnikami i podkaszarki spalinowe. Jednak na dużych powierzchniach trzeba sięgnąć po profesjonalne rozwiązania takie jak MTD traktorek kosiarka, który bez wysiłku jest w stanie równo skosić trawnik w kilkanaście minut. Taki sprzęt to niesamowita oszczędność czasu, gdyż traktorek jest zasilany silnikiem o dużej mocy znamionowej. Nawet przy dużym obciążeniu, pracuje on bardzo ekonomicznie i cicho, zatem sprawdzi się w każdych warunkach. Traktorek doskonale się sprawdzi nie tylko na płaskich powierzchniach, ale także na górzystych, gdyż wyposażony jest w amortyzatory. Energii do uruchomienia traktorka dostarcza wydajny akumulator litowo – jonowy, który zamontowany jest pod siedziskiem. Z pewnością koszenie trawy z takim sprzętem, stanie się przyjemnością.

Tego typu traktorki do koszenia trawy sprawdzą się na dużych powierzchniach, gdyż mają sporą moc, duży pojemnik na trawę i nie trzeba ich podłączać do prądy, jak zwykłe kosiarki, które znajdziemy w każdym sklepie ogrodniczym.