You are currently viewing Ładne i tanie zaproszenia na wesele

Ładne i tanie zaproszenia na wesele

Zaraz po ustaleniu daty ślubu para młoda zaczyna pełną parą angażować się w organizacji swojego Wesela. Po pierwsze musi kupić zaproszenia dla swoich gości. Bardzo często takie zaproszenia Wręcza osobiście gościa z tego samego miasta lub mieszkają w pobliżu. Jeśli jednak mieszkają zagranicą lub daleko to zazwyczaj wysyłają tradycyjnie pocztą.

Gdzie kupimy zaproszenie na wesele?

zaproszenia weselne cenaOczywiście największy wybór zaproszeń czy to na wesele czy na chrzciny znajdziemy na różnych stronach internetowych. Tam bardzo często mamy fajną promocję np. na darmową wysyłkę. Jeśli chodzi o zaproszenia weselne cena zależy od wzoru. Standardowe zaproszenia, które trzeba samodzielnie wypisać to koszt od 3 do 7 złotych. Natomiast zaproszenia nowoczesne w stylu rustykalnym, które wypisywane są komputerowo już przez drukarnię to koszt od 10-20 złotych za sztukę. Często przy zamawianiu zaproszeń mamy atrakcyjną cenę na naklejki na alkohol, zawieszki, czy podziękowania za przybycie naszym gościom. Niejednokrotnie zaproszeni ślubne można kupić w sklepach papierniczych lub w marketach ogólnospożywczych lecz to będą zaproszenia do wypisania własnoręcznego. Wszystkim naszym przyszłym gościu na pewno będzie miło jeśli samodzielnie wręczymy im zaproszenie. Oczywiście nie zawsze jest to realne ponieważ bardzo często nasi goście mieszkają zagranicą lub bardzo daleko od nas. Zatem wysłania lub dostarczenie zaproszenia nie możemy zostawić na ostatni moment.

Bardzo często zaproszenie na wesele zawierają oprócz najważniejszych informacji typu kto zaprasza kogo gdzie i o której zawierają także informacje co para młoda sobie życzy z okazji ślubu. Często pary młode nie chcą np. otrzymywać kwiatów bo wolą dobrą książkę, wino lub nawet kupon totolotka. Najbardziej klasyczne to zaproszenie w kolorze białym ecru.