You are currently viewing Profesjonalny wykrywacz zdrad

Profesjonalny wykrywacz zdrad

Życie ludzkie jest nieprzewidywalne, dlatego ciężko się przygotować na niektóre sytuacje. Z pewnością wiele z nich jest wynikiem przypadku, ale są też takie, które powstały wskutek kłamstwa. Jak wiadomo każdy z nas kłamie, bo leży to w ludzkiej naturze. Oszukiwać można na różne sposoby, ale często zdradza nas mowa niewerbalna naszego ciała.

Do czego służy wariograf?

wykrywacz zdradDla wielu osób prawda ma priorytetowe znaczenie, bo żyją w przekonaniu, że są prawdomówni. Jednak jest to błędne myślenie, gdyż nie ma ludzi, którzy nie kłamią. Robimy to względem obcych nam osób, ale też najbliższych, a typowym przykładem może zdrada, którą później się ukrywa przez długi czas. Nieważne czemu ją ukrywamy, a z pewnością jest to wiele powodów, jednak zawsze pozostaje to tylko kłamstwem.  Rozpoznanie oszustwa bywa trudnym zadaniem dla osoby, która nie zna psychologi i reakcji organizmu, ponieważ bardzo dużo może nam powiedzieć mowa niewerbalna, która płynie z ciała każdego człowieka. Na pewno pomocny w odkryciu prawdy będzie wykrywacz zdrad zwany wariografem. Jest to jedyne, ogólnie dostępne urządzenie, na którym od wielu lat wykonuje się badania wariograficzne, cechujące się bardzo wysoką skutecznością, bo aż dziewięćdziesięciopięcio procentową. To doskonały wynik na tle innych metod, dlatego też jest tak często wykorzystywany przez różne instytucje sądowe, rządowe, korporacje lub nawet osoby prywatne. Wariograf przede wszystkim służy do rejestrowania reakcji fizjologicznych naszego ciała pod wpływem bodźców zewnętrznych. Podczas udzielania odpowiedzi na pytania zadawane przez testera, u osoby badanej występują określone emocje, które powodują określone reakcje i to właśnie one nas zdradzają, jeżeli mamy coś do ukrycia. Każdy z nas może się poddać takiemu badaniu wykrywacza kłamstw, gdyż jest ono dostępne w Instytucie Badań Wariograficznych.

W większości przypadków zdrad nie jest konieczne wykonywania badania wariograficznego, bo w życiu prywatnym nie potrzebujemy dowodów na papierze. Jednak, kiedy jesteśmy w trakcie sprawy rozwodowej i musimy udowodnić swoją niewinność lub winę, to badanie poligraficzne będzie koniecznością.  To obecnie jedno z najczęściej stosowanych badań, które dzięki wysokiej skuteczności na dobre się zadomowiło w wielu sytuacjach.