You are currently viewing Potrzebowałam dostać się do kardiologa

Potrzebowałam dostać się do kardiologa

Od dłuższego czasu dosyć źle się czułam. Miałam duszności i odczuwałam ból w klatce piersiowej. Próbowałam dostać się do lekarza pierwszego kontaktu, żeby wziąć skierowanie do kardiologa, ale niestety okazało się to niemożliwe. Dowiedziałam się, że obecnie jeśli chcę skorzystać z usług lekarza specjalisty, muszę iść prywatnie. Nie pozostało mi więc nic innego, jak poszukać jakiegoś dobrego specjalisty od chorób serca i krążenia.

Gdzie w Krakowie przyjmują prywatni kardiolodzy?

zaufany kardiolog w krakowie prywatnieDo tej pory nie miałam nigdy takich problemów ze zdrowiem, dlatego nie miałam pojęcia, gdzie szukać odpowiedniego specjalisty. Na szczęście z pomocą przyszła mi moja przyjaciółka, która miała dla mnie bardzo dobre rozwiązanie. Podała mi ona namiary na jednego z lekarzy. Dowiedziałam się od niej, ze jest to zaufany kardiolog w krakowie Prywatnie przyjmuje on we wszystkie dni tygodnia włącznie z weekendami, dlatego nie będę miała problemu z tym, żeby się do niego od ręki dostać. Sama korzystała z jego usług już wielokrotnie i była bardzo zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że był to niezwykle wykształcony i doświadczony lekarz, który stosował nowatorskie metody leczenia. Zawsze przepisuje leki najnowszej generacji, które mają mało skutków ubocznych i są niezwykle skuteczne. Jednakże, najważniejsze jest dla niej to, że przed postawieniem diagnozy zleca szereg specjalistycznych badań, które mają zagwarantować że jego diagnoza będzie prawidłowa, a leczenie skuteczne. Postanowiłam nie zwlekać i jeszcze tego samego dnia zadzwoniłam pod podany przez nią numer telefonu. Odebrała miła recepcjonistka, która powiedziała, że lekarz może mnie przyjąć jeszcze tego samego dnia. Od razu się umówiłam i zapisałam podany przez nią adres. Ten zaufany kardiolog przyjmował w samym centrum Karkowa, blisko mojego miejsca zamieszkania i pracy, dlatego nie miałam problemów z tym, żeby do niego trafić.

Już wkrótce okazało się, że to był bardzo dobry wybór. Lekarz od razu na miejscu wykonał mi szeroki wachlarz badań, ponieważ dysponował odpowiednim sprzętem. Dzięki temu nie musiałam nigdzie jeździć i szukać gabinetów kardiologicznych. Nie musiałam również czekać na wyniki, ponieważ lekarz od razu je przeanalizować i zlecił mi odpowiedni elki, dzięki którym z dnia na dzień poczułam się lepiej.