You are currently viewing Duża pojemność szaf wnękowych

Duża pojemność szaf wnękowych

Małe mieszkania w blokach nie sprzyjają niestety częstym zakupom na które uwielbiam chodzić. Dla mnie miesiąc bez kupienia chociaż paru nowych ciuchów jest miesiącem straconym i choć staram się nieużywane ubrania sprzedawać w sieci, tak mimo to ciągle brakowało mi miejsca w domu dopóki nie znalazłam świetnego rozwiązania, jakim okazała się szafa wnękowa.

Nowoczesna szafa wnękowa

szafy wnękowe zamośćPrzez wzgląd na to, że moja kawalerka jest niezbyt pokaźnych rozmiarów, nie zawsze miałam gdzie pochować swoje ciuchy stąd często zmieniały swoje miejsce pobytu z krzeseł na łóżko i z powrotem. Próbowałam je upychać w szafie, jednak później każde otworzenie drzwiczek kończyło się deszczem spadających ubrań. Z szafą wnękową miałam styczność pierwszy raz widząc ją u mojego faceta i wtedy dotarło do mnie, że jest to rozwiązanie, którego potrzebuję. Za sprawą internetu szybko znalazłam sklep posiadający w swojej sprzedaży szafy wnękowe Zamość okazał się pod tym względem całkiem nieźle rozwinięty ponieważ wybór szaf był naprawdę pokaźny. W mojej kawalerce posiadam wnękę, która dotychczas stała niezagospodarowana ponieważ nic tam nie pasowało. Wisiało w niej jedynie lustro i wieszak na ubrania. Z racji tego, że szafy wnękowe są budowane od podłogi, aż po sam sufit nawet niewielkie wymiary mojej wnęki sprawiły, że zyskałam w domu ogrom miejsca na ubrania i jednocześnie mogłam pozbyć się starych szaf, które zagracały moją kawalerkę.

Zamówiłam sobie model szafy, który posiadał długi drążek oraz wiele półeczek, a także oczywiście niezbędne lustro na drzwiach. Co jednak najciekawsze w swojej nowej szafie zmieściłam dosłownie wszystkie ciuchy, a i tak zostało sporo miejsca, dlatego też bez najmniejszego problemu mogłam schować do niej również moje buty tym samym pozbywając się z domu kolejnej, zbędnej już szafki.