You are currently viewing Promocje lotniskowych wypożyczalni aut na wynajem kilkudniowy

Promocje lotniskowych wypożyczalni aut na wynajem kilkudniowy

Pasażerowie przylatujący na lotnisko w Katowicach mają możliwość wynajęcia dowolnego samochodu. Do wyboru są auta w każdym segmencie. Wypożyczalni na lotnisku działa kilkanaście. Podobnie jest na całym świecie, bo na każdym porcie lotniczym działa to dokładnie tak samo. Jeśli chodzi o możliwości w zakresie czasu, na jaki można auto wynająć, to panuje tutaj pełna dowolność. Samochody wypożyczane są na jeden lub kilka dni, ale można je wynająć nawet na kilkanaście.

Opłacalne wynajęcie samochodu na kilka dni

katowice lotnisko - auto na wynajem kilkudniowyOferta cenowa wypożyczalni samochodowych na całym świecie skonstruowana jest w taki sposób, żeby klientom opłacało się wynająć samochód na dłużej niż jedną dobę. Wiadomo, że jest to najbardziej opłacalne dla samych wypożyczalni, które i tak dysponują określoną ilością samochodów do wynajęcia. Najlepszą ofertę w tym zakresie mają Katowice lotnisko – auto na wynajem kilkudniowy oferowany jest przez wszystkie wypożyczalnie w promocyjnych cenach. Ile można zaoszczędzić na dłuższym wynajmie? Jeśli weźmiemy pod uwagę samochody z segmentu C, których dobowy koszt wynajmu wynosi około dwustu złotych to przy wynajęciu takiego samochodu na okres pięciu dni można zaoszczędzić nawet trzydzieści procent. Ceny spadają kaskadowo wraz z każdym kolejnym dniem. Wynajmując taki samochód na katowickim lotnisku na okres pięciu dni zapłacimy za niego jedynie osiemset złotych. Jak łatwo policzyć oszczędza się na tym około dwudziestu pięciu procent, a to bardzo duża różnica i spora oszczędność. W lotniskowych wypożyczalniach można zaoszczędzić jeszcze więcej, jeśli samochód zarezerwuje się przed przylotem. Zamawiając go w trakcie rezerwacji biletu w liniach lotniczych można zapłacić nawet o połowę mniejszą cenę niż podczas wypożyczenia samochodu bezpośrednio w lotniskowych wypożyczalniach.

Wszystkie wypożyczalnie działające na polskich i światowych lotniskach mają bardzo korzystną politykę cenową dla tych podróżnych, którzy samochodu potrzebują na dłużej niż jeden dzień. Ceny dobowe spadają wraz z każdym kolejnym dniem wynajmu. Można sporo zaoszczędzić, a o wynajęciu auta na lotnisku warto pomyśleć już na etapie rezerwowania biletu lotniczego. A przecież większość podróżnych potrzebuje samochodu, żeby sprawnie poruszać się w obrębie miasta, do którego się przylatuje.