You are currently viewing Leasing dla firm

Leasing dla firm

 

W dzisiejszych czasach, kredyt na samochód, czy też leasing pozwalający na jego użytkowanie oraz wykup po zakończonym okresie leasingowania, są to formy zakupu samochodu w postaci ratalnej. Różnią się one nieco od siebie, niemniej jednak pod względem finansowym wygląda to bardzo podobnie. W każdym przypadku opłaty za samochód uiszczane są w postaci rat.

Leasing dla mikro przedsiębiorców

leasing dla małych firmWarto zapoznać się z ofertą leasingu, szczególnie w przypadku mikro przedsiębiorców, którzy być może nie posiadają odpowiedniej kwoty pieniężnej, pozwalającej na zakup pojazdu za gotówkę, niemniej jednak wymagają oni zapewnienia dla swojej firmy narzędzia pracy, dzięki któremu możliwe jest zapewnienie odpowiedniego poziomu przychodu miesięcznego. Leasing dla małych firm, to usługi opierające się na udzielaniu leasingu, zarówno na samochód, jak również na wyposażenie zakładu pracy, oraz narzędzi do wykonywania określonych prac. Takiego rodzaju leasing może zostać udzielony dla przedsiębiorców samo zatrudnionych, oraz indywidualnie pracujących we własnych firmach. Niemniej jednak nie rzadko okazuje się, że przedsiębiorca nie posiada określonej kwoty pieniężnej, pozwalającej na zakup bezpośredni wyposażenia do firmy, dlatego też usługi w postaci kredytu, czy też leasingu, są to produkty finansowe stworzone dla tego rodzaju osób z określoną sytuacją materialną. Warto więc zapoznać się z ofertą uzyskania leasingu.

Jest to jedna z najbardziej opłacalnych form finansowania sprzętu dla firmy, ze względu na to, że leasingi są bardzo nisko oprocentowane. Ponadto bardzo łatwo taki leasing otrzymać, bazując wyłącznie na dotychczasowych dochodach firmy, jak również na zatrudnieniu w innych zakładach pracy, poza działalnością gospodarczą prowadzoną samodzielnie.