You are currently viewing Naklejki 3d na paznokcie i nie tylko

Naklejki 3d na paznokcie i nie tylko

Naklejki z hologramem na dużą skalę są niesamowite; są to dwuwymiarowe powierzchnie przedstawiające trójwymiarowe obrazy rzeczywistych obiektów. Nie musimy nosić okularów 3D, aby oglądać te obrazy holograficzne. Jak działa holografia? W świecie komercyjnym producenci naklejek hologramowych wytwarzają trzy rodzaje hologramów – hologramy z folii, fotopolimer i hologramy wytłaczane.

Czym wyróżniają się naklejki wypukłe?

wyróżniające wypukłe naklejki 3dWytłaczane hologramy są popularnymi produktami hologramowymi i można je łatwo wytwarzać masowo. Są szeroko stosowane do etykiet, opakowań, zabezpieczeń i celów wyświetlania. Etapem tworzenia etykiet hologramowych jest powstanie wzorcowe. W celu stworzenia wzorca holograficznego pobierany jest jeden kawałek podkładki niklowej, który jest wytwarzany w laboratorium przez system strzelania głównego z zaawansowaną optyką, światłem lasera i światłoczułym szkłem. Holografia rejestruje obraz holograficzny utworzony przez główny system strzelania na światłoczułym szkle i pokrywa szkło warstwą srebra w celu formowania elektronicznego. Po formowaniu elektronicznym, jeden kawałek niklowej podkładki holograficznej rejestruje obrazy holograficzne i inne informacje w trybie 2D / 3D lub Dot-master. Wszystkie niestandardowe wyróżniające wypukłe naklejki 3d są dostarczane w łatwym do zerwania formacie arkusza. Arkusze mają zwykle rozmiar A4, ale może się to różnić w zależności od wybranego rozmiaru naklejki i zamówionej ilości. Istnieje również imponujący wybór naklejek na paznokcie 3D wysadzanych kryształami Swarovskiego, które nadadzą naszym paznokciom bardzo ekskluzywny wygląd. Kryształy Swarovskiego stały się obecnie najgorętszą modą i są używane do dodawania paznokciom więcej wyrafinowania i uroku. To obowiązkowa kolekcja dla tych, którzy chcą podkreślić piękno swoich paznokci czymś niezwykłym. Wysokiej jakości naklejki 3D są samoprzylepne i są zwykle wykonane przy użyciu super elastycznej gumy i klejów szpitalnych. Dlatego ważne jest, aby kupować naklejki do zdobienia paznokci od renomowanych dostawców, u których możemy być pewny jakości.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby kupowanie naklejek wykonanych przy użyciu tuszu z żywicy gumowej, w którym tusz jest zmechacony wieloma warstwami, aby uniknąć blaknięcia. Te naklejki zapewnią również lepsze przyleganie do paznokcia, ponieważ klej jest najwyższej jakości, a także naklejki można przykleić gładko i mocno do każdej krzywizny paznokcia bez ich odrywania.