You are currently viewing Szkolenie dla specjalistów od pedicure medycznego

Szkolenie dla specjalistów od pedicure medycznego

Wiele filarów z zakresu medycyny i kosmetyki zaczęło się rozwijać szybciej i z większą prędkością niż pozostałe branże. Pojawiające się nowe urządzenia, metody leczenia i procedury zabiegowe zachęcają klientów do coraz większego dbania o swoje zdrowie. Dla osób, które mają skłonność do wrastających paznokci lub pojawiających się odcisków, czy modzeli, świetną alternatywą jest wizyta u doświadczonego specjalisty podologa.

Kurs na podologa to inwestycja w przyszłość

kursy na podologówWidoczne jest coraz większe zainteresowanie pielęgnacją stóp. Kobiety jak i mężczyźni inwestują w swój komfort i estetykę. Dlatego dobrym wyborem są innowacyjne kursy na podologów, które umożliwiają zdobycie wystarczającej oraz gruntownej wiedzy aby w profesjonalny sposób wykonywać pracę, która może dać dużo satysfakcji. Kursy podologiczne są przeznaczone dla osób początkujących, ale również dla doświadczonych już specjalistów. W zależności od wyboru tematu przewodniego, szkolenie będzie składało się z części teoretycznej oraz praktycznej. Podczas aktywnych ćwiczeń będą obecne modelki z wszelkimi defektami estetyczno-medycznymi. Na zajęciach studenci będą opracowywać stopę cukrzycową, wrastające paznokcie oraz zostaną dokładnie usunięte wszelkie nagniotki. Dodatkowo ćwiczenia będą poświęcone na pracę z frezarką, cążkami i innymi narzędziami. Poruszony zostanie aspekty aseptyki, dezynfekcji i sterylizacji. Końcowym etapem będzie opracowanie wylosowanego defektu oraz rozwiązanie testu. Po zdanym egzaminie zostaną rozdane dyplomy. Dla osób prowadzących działalność gospodarczą w zaprzyjaźnionej hurtowni obowiązują zniżki na zakup profesjonalnego zestawu startowego. Możliwa jest również kontynuacja szkoleń i doszkalanie innych, autorskich metod pracy przy stopach.

Cena szkolenia uzależniona jest od jego długości. Kursy weekendowe będą tańsze od kursów tygodniowych. W zależności od potrzeb, organizowane są również pokazy, na których odbywają się relacje z użyciem najnowszych urządzeń medycznych. Osoby, które będą zainteresowane ofertą szkoleniową mogą liczyć na wsparcie szkoleniowców nawet po zakończonym szkoleniu. Jest to ważna informacja ponieważ w czasie prywatnej praktyki, rodzą się nowe pytania, na które należy poznać odpowiedź w szybkim czasie. Warto inwestować w swój warsztat!