You are currently viewing Laseroterapia na nadmierne owłosienia

Laseroterapia na nadmierne owłosienia

Depilacja laserowa stała się modna już kilkanaście lat temu, jednak wcześniej nikt nie dawał jest szans na rozwój. Po czasie okazało się, że zabiegi z zakresu laseroterapii są jednymi z bardziej popularnych zabiegów. Kobiety jak i mężczyźni marzą o jedwabiście gładkiej skórze i zrobią wszystko aby cel osiągnąć. Wrastające włoski, stany zapalne i dermatologiczne są już przeszłością. Obecnie depilacja laserowa jest lekiem na wiele zmian zachodzących w naskórku.

Najnowsze modele laserów Lightsheer Duet są wyjątkowe

laser lightsheer duetOczywiście w większością klientów w gabinetach laserowych są kobiety, jednak mężczyźni coraz częściej poddają się epilacji laserowej. Ich głównym problemem są włosy w okolicy pleców, klatki piersiowej i brzucha. Ze względu na wyższy poziom testosteronu, praca na mężczyznach wymaga częstszych powtórzeń oraz nieco silniejszych parametrów. Nowoczesny moduł jaki oferuje laser Lightsheer Duet oferuje dużą soczewkę zabiegową, dzięki której w łatwy i szybki sposób można zrealizować zabieg na wielu obszarach. Wykonanie depilacji wąsika lub pach zajmuje specjaliście kilka minut. U kobiet najpopularniejszym obszarem są pachy, bikini i nogi. Zdarza się, że grupa kobiet cierpiąca na hirsutyzm decyduje się na depilację twarzy oraz jej obrębu. Zaburzenia hormonalne są coraz popularniejszym zjawiskiem chorób XXI wieku. Na szczęście na nadmierne owłosienie  stosuje się kuracje 8 – zabiegowe, które powodują ubytek w owłosieniu na poziomie 80-90%. Efekt jest spektakularny i trwały. Raz uszkodzony włos już nie odrośnie dlatego gwarancja jakości jest wysoka. Należy jednak systematycznie i wytrwale pojawiać się na wizytach. Ustalanie terminu kolejnej wizyty jest istotne w osiągnięciu zamierzonego celu.

Urządzenie, które emituje promieniowania jest bezpieczne dla zdrowia klientów. Specjalista ustala odpowiednie parametry i czas zabiegu. W zależności od jakości włosa i odcienia skóry, zabieg może być bardziej lub mniej odczuwalny. Przy dużej wrażliwości osobniczej można zastosować miejscowe chłodzenie, dzięki czemu dyskomfort nie będzie tak silnie odczuwalny. Depilację laserową należy powtarzać co 6-8 tygodni i stosować się do zaleceń specjalisty, który indywidualnie ustala plan działania. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.