You are currently viewing W jaki sposób odzyskać miłość kobiety?

W jaki sposób odzyskać miłość kobiety?

Na nasze rozstanie z moją żoną wpłynęło wiele czynników głównie oczywiście z mojej strony. Moja ukochana wielokrotnie mi wybaczała, a ja później nadużywałem jej zaufania. W końcu podjęła decyzję o rozstaniu i wówczas dotarło do mnie, że mój świat się zawalił. Popełniłem wiele błędów w celu odzyskania mojej ukochanej, ale nauczyłem się na nich i w końcu udało mi się wrócić do żony.

Sposób na odzyskanie miłości naszego życia

jak odzyskać kobietę swojego życiaJestem bardzo emocjonalnym człowiekiem przez co szybko się denerwuje i nierzadko też wpadam w szał. Jak wiemy w takich sytuacjach ciężko zachować racjonalne myślenie i wśród krzyków wygadujemy najczęściej absurdalne głupoty byleby tylko dać upust naszym emocjom nie zważając na to, że nasze słowa zranią drugą osobę, czy nawet, o zgrozo, mając nadzieję, że tak będzie. Moja żona niejednokrotnie wybaczała mi takie zachowanie i choć na początku to doceniałem i obiecywałem poprawę  tak z biegiem czasu dotarło do mnie, że na pewno znowu mi wybaczy, skoro robiła to tyle razy, więc znów wybuchałem emocjami. W końcu powiedziała dość i odeszła, a mój świat się zawalił ponieważ uświadomiłem sobie do czego to wszystko doprowadziło. Ledwo wróciłem do swojego mieszkania, a już zacząłem się zastanawiać jak odzyskać kobietę swojego życia i więcej nie dopuścić do rozstania. Popełniłem wiele błędów na tej drodze począwszy od kolejnych wybuchów agresji i obwiniania ją za nie, a skończywszy na przeprosinach i pokazywaniu wszem oraz wobec jak bardzo mi na niej zależy. Dopiero mój przyjaciel uświadomił mi, jak wielki błąd popełniam tłumacząc, że skoro jest na mnie zła i czuje się zraniona im bardziej będę się jej narzucał tym silniejsze będą te negatywne emocje kierowane w moją stronę. Po naszej rozmowie nieco ochłonąłem i przyznałem mu rację. Napisałem do żony ostatniego esemesa w którym na spokojnie przeprosiłem za wszystko, przyznałem się do winy, a także życzyłem jej tego, aby była szczęśliwa. Wspomniałem też o tym, że nigdy nie zapomnę tych szczęśliwych chwil i choć nie mam prawa o to prosić, to jednak mam nadzieję, że i ona będzie je pamiętała. Po tej wiadomości zniknąłem na okres paru miesięcy umawiając się na terapię do psychologa w celu wyleczenia mojej nerwicy.

Dopiero, gdy podjąłem leczenie i zauważyłem jej pozytywne skutki postanowiłem odezwać się do ukochanej pytając jej jak się ma i pod pretekstem chęci odzyskania rzeczy, której zapomniałem zabrać. Od słowa do słowa w rozmowie poinformowałem ukochaną o mojej terapii i jej pozytywnych skutkach, zacząłem też śmiać się z samego siebie i tego w jaki sposób się zachowywałem żartując, że nic dziwnego, że mnie zostawiła. Kiedy wróciłem po tę rzecz do jej mieszkania, ona przytuliła mnie na powitanie. Długo wtedy rozmawialiśmy i dowiedziałem się, że ona dostrzega pozytywną zmianę w moim charakterze i chce dać mi szansę.