You are currently viewing Moje wymarzone paznokcie

Moje wymarzone paznokcie

Od wielu lat mam wielki problem z paznokciami, które czego bym nie robiła i tak się łamią i rozdwajają. Stosowałam już odżywki, ale w końcu zabrakło mi cierpliwości do nich i zaczęłam nosić krótkie paznokcie. Moja przyjaciółka jednak poleciła mi, abym po prostu poszła do salony kosmetycznego i tam zapytała o poradę.

Modny manicure hybrydowy 

manicure pedicure BemowoOd lat noszę krótkie paznokcie i nie dlatego, że mi się to podoba, lecz na pewno lepiej prezentują się one tak, aniżeli w wersji zapuszczonej, kiedy zaczynają się rozdwajać i strasznie łamać. Kiedyś jeszcze próbowałam ratować je lakierami do paznokci, ale nie mam do tego ręki niestety i nie umiem ładnie pomalować paznokci tak, żeby nie zalać lakierem skórek. Z kolei, gdy próbuję je wyczyścić za każdym razem zmaże nieco lakieru z paznokcia, więc przestałam to robić, bo szkoda mojego czasu i nerwów. Poza tym tradycyjny lakier szybko się ściera zwłaszcza podczas prac domowych. Pewnego dnia za namową przyjaciółki postanowiłam odwiedzić salon manicure pedicure Bemowo posiada taki salon, który zbiera bardzo pozytywne opinie, więc zaufałam im i wybrałam się z zamiarem zapytania o poradę. Kiedy jednak na miejscu zobaczyłam, jakie cuda na paznokciach robią tam dziewczyny zmieniłam zdanie i postanowiłam umówić się na wizytę. Opisałam swój problem i jedna z manicurzystek stwierdziła, że najlepszym wyborem będzie zrobienie paznokci hybrydowych, które są najbardziej wytrzymałe.

Parę dni później miałam już przepiękne paznokcie o których wcześniej mogłam tylko pomarzyć i rzeczywiście lakier hybrydowy okazał się być odporny na dosłownie wszystko. Bez względu na to czy ćwiczyłam na siłowni, czy sprzątałam w domu, nie zauważyłam ani jednego odpryśnięcia. Nawet zdobiące paznokcie subtelne diamenciki nie przesunęły się o milimetr. Jestem bardzo zadowolona z usługi i z pewnością wrócę tam zrobić kolejne paznokcie.