You are currently viewing Szumiące misie dla każdego dziecka

Szumiące misie dla każdego dziecka

Rodzice doskonale wiedzą jakim trudnym zajęciem jest uśpienie dziecka. Wpadają wtedy na pomysły związane z włączaniem suszarki bądź siedzeniem z dzieckiem w łazience przy włączonym kranie. Dlatego warto zainteresować się szumiącymi misiami, które mogą sprawić, iż proces usypiania stanie się dla nas o wiele łatwiejszy niż zwykle.

Szumiące misie dla dziecka do snu

Szumiący miśKiedy nie mamy już pojęcia jak możemy uśpić dziecka i obawiamy się, że znowu ktoś zapuka do drzwi w momencie jak dziecko będzie prawie spać albo nasz pies rozpocznie ujadać to warto pomyśleć o nowych rozwiązaniach. Szumiący miś to jedna z ciekawszych opcji, które znajdziemy na rynku. To wszystko za sprawą odpowiedniego podejścia osoby, która wymyśliła tego typu zabawkę usypiającą dziecko do snu. W poszukiwaniu idealnego rozwiązania do uśpienia dziecka osoba ta musiała mieć wiele pomysłów, aż wpadła na szumiącego misia. Są to pluszaki mające pięć trybów szumienia. A przede wszystkim tryby biały i różowy, a także deszcz, bijące serce i fale morskie. Te dźwięki odzwierciedlają szumy, które dziecko słyszało jeszcze w brzuchu matki, dlatego maluch zaczyna czuć się komfortowo i bezpiecznie, dzięki czemu o wiele łatwiej zasypia. Warto też wspomnieć o tym, iż miś samodzielnie wyłącza się po godzinie pracy, a my możemy kontrolować go dzięki naszej aplikacji w telefonie. To naprawdę rewelacyjne rozwiązanie, które docenia obecnie rzesza rodziców wystawiając pozytywne komentarze.

Zastanawiając się nad sposobami na usypianie malucha musimy pomyśleć o szumiących misiach, które obecnie są hitem wśród rodziców. Nie jest to przypadkowe, gdyż szumy wydawane przez pluszaka oddają szumy wydawane w łonie matki, za sprawą czego dziecko czuje się komfortowo i w miarę szybko zasypia bez dziwnych rozwiązań.