You are currently viewing Naturalna dobra odżywka do rzęs

Naturalna dobra odżywka do rzęs

 

Jako magister kosmetologii otworzyłam własną firmę zajmującą się zabiegami mniej lub bardziej inwazyjnymi na twarz i ciało. Jednak moim konikiem od zawsze była stylizacja rzęs. Oczywiście mam zatrudnione osoby, które zajmują się u mnie w salonie różnymi rzeczami i są po odpowiednich szkołach tak samo jak ja. Lecz jeśli tylko mam czas przyjmuje klientki osobiście na rzęsy bądź konsultacje.

Odżywka do rzęs z efektem wow

dobra odżywka do rzęsDużo kobiet w tym moje koleżanki zawsze pytają mnie co polecam, aby rzęsy rosły długie i zdrowe. Odpowiedz wcale nie jest taka prosta jakby się wydawało, ponieważ dobra odżywka do rzęs to naprawdę rzadkość. Oczywiście można zakupić w drogeriach i aptekach różne preparaty które obiecują nam efekt sztucznych rzęs i tym podobne. Ja na swojej skórze przetestowałam parę takich specyfików i żaden nie spełnił moich oczekiwań. Może mam za wysoko podniesioną poprzeczkę tego nie wiem i nie mnie to oceniać. Lecz jak już ktoś mnie prosi o poradę to staram się tłumaczyć jak zrobić dobrą odżywkę samemu w domu z mieszaniny naturalnych zimno tłoczonych olejków które można zakupić w sklepach zielarskich i aptekach. Dobrym olejkiem jest olejek z awokado w mieszance z olejkiem herbacianym i argonowym. Taka mieszanka daje nam bombę witaminową dla rzęs. Dzięki temu rosną zdrowe i długie i oczywiście nie wypadają, bo zdążają się kobiety którym nagminnie wypadają rzęsy i przychodzą robić sztuczne.

Jeśli ktoś mówi mi, że nie jest w stanie albo nie jest pewien jak zrobić taką odżywkę to jako osoba wykształcona w tym kierunku mogę zaproponować wykonanie na zamówienie takiego specyfiku. Nie spotkałam jeszcze osoby, która była by nie zadowolona z mojej mieszanki olejków. A co najlepsze polecają je innym koleżanką i swojej rodzinie dzięki czemu mam więcej klientek oczywiście zadowolonych klientek.