You are currently viewing Jaki łańcuszek męski wybrać?

Jaki łańcuszek męski wybrać?

 

Zbliżała się moja rocznica ślubu. Nie wiedziałam czy mąż szykował dla mnie w związku z tym jakiś prezent, ale ja postanowiłam sprawić mu z tej okazji mały drobiazg. Długo zastanawiałam się nad tym, jaki prezent będzie dla niego najbardziej odpowiedni. W końcu doszłam do wniosku, że najlepiej będzie jak kupię mu męski, srebrny łańcuszek. Nie raz mówił, że chętnie by taki nosił.

Kupiłam męski, srebrny łańcuszek dla męża

łańcuszki męskie srebrneW celu zakupienia łańcuszka dla mojego męża udałam się do jubilera, gdzie przed laty kupowaliśmy swoje obrączki. Wiedziałam, że mają tam bardzo duży wybór biżuterii srebrnej, w tym męskich łańcuszków. Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Przede wszystkim jubiler polecił mi kilka ciekawych łańcuszków i doradził, że łańcuszki męskie srebrne muszą być o wiele grubsze i pokaźniejsze niż te dla kobiety, ponieważ lepiej to wygląda. Ostatecznie zdecydowałam się wybrać dla męża srebrny łańcuszek z zawieszką w kształcie serca. Jubiler powiedział mi, że to bardzo dobry wybór ponieważ takie łańcuszki są często wybierane na prezent z okazji rocznicy ślubu lub związku. Dodatkową zaletą tego łańcuszka było to, że był dostępny w bardzo niskiej, przystępnej cenie, szczególnie biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości. Nie każdy wie, że srebro również ma swoje próby. Zakupiony przeze mnie łańcuszek męski był wykonany ze srebra wysokojakościowego.

Byłam bardzo zadowolona z takiego prezentu dla mojego męża, tym bardziej że już wkrótce przekonałam się, że był to bardzo dobry wybór. Wybrałam męski łańcuszek który był dosyć gruby, a do tego długi, dlatego świetnie prezentował się na torsie mojego męża. Z kolei zawieszka w kształcie serca, która również była wykonana ze srebra dodawała łańcuszkowi dodatkowego uroku.