You are currently viewing Sprzątanie centrów handlowych

Sprzątanie centrów handlowych

Od wielu lat zajmuję się zarządzaniem nieruchomościami. Bardzo lubię moja pracę, stawia przede mną wiele niezwykle ciekawych wyzwań. jednak aby za bardzo się nie znudzić i nie zasiedzieć w jednym miejscu, staram się co kilka lat zmieniać obszar, w którym pracuję oraz obiekt, którym zarządzam. ostatnio doszłam do wniosku, że fajnie byłoby sprawdzić się w zarządzaniu galerią handlową.

Profesjonalne sprzątanie w galerach handlowych

sprzątanie galerii handlowych - warszawaPonieważ zazwyczaj realizuje to, co sobie założę, już wkrótce zajmowałam się zarządzaniem nowo powstałej, bardzo modnej galerii handlowej. Przyznam szczerze, że nie narzekałam na rak pracy, nieustannie coś się działo, nie zdarzało mi się więc nudzić. Wręcz przeciwnie, praca była naprawdę bardzo emocjonująca. Miałam wiele niezwykle różnorodnych zadań, zarządzanie szczególnie nowym obiektem położonym w samym, centrum miasta jest dość wymagającym zadaniem. Spory problem miałam ze znalezieniem solidnej firmy sprzątającej. Wbrew pozorom wcale nie ma tak wielu firm mających w zakresie swoich usług profesjonalne sprzątanie galerii handlowych – Warszawa jest przecież tak dużym miastem, a ja miałam naprawdę spory problem ze znalezieniem odpowiedniej firmy. Wypróbowałam kilka takich firm i żadna z nich się nie sprawdziła. Sprzątanie było wykonane bardzo niedokładnie, nie mogłam pozwolić na to, aby nasza galeria była w takim stanie. W końcu jednak udało mi się znaleźć naprawdę bardzo fachową firmę sprzątającą, z której usług jestem niezwykle zadowolona. Nie jest to może firm najtańsza, el wolę więcej zapłacić za porządne sprzątnie niż płacić mało za byle jakie sprzątanie, które sprawi, że uciekną nam z galerii klienci. Firma, która ostatecznie została z nami na dłużej sprzątała nie tylko bardzo dokładnie, ale również bardzo szybko. Dzięki jej usługom w galerii zawsze panował porządek.

Utrzymanie porządku w galerii handlowej jest sprawą niezwykłej wagi. Jeśli bowiem ne będzie tam porządku, klienci będą takie miejsce omijać szerokim łukiem, a poszczególni najemcy będą rezygnować z wynajmowania lokali w galerii, Aby tego uniknąć, trzeba zatrudnić bardzo fachową firmę do sprzątania powierzchni galerii. Dlatego nie ma sensu oszczędzać, lepiej jest zapłacić nieco więcej,a le mieć gwarancję, że usługa sprzątania zostanie wykonana fachowo.