You are currently viewing Baterie prysznicowe czasowe najczęściej montowane w hotelach

Baterie prysznicowe czasowe najczęściej montowane w hotelach

Nowoczesna armatura łazienkowa pozwala na zastosowanie rozwiązań idealnych dla budynków o różnej funkcjonalności. Produkty takie jak baterie prysznicowe, wannowe czy umywalkowe dzielą się na te mniej i bardziej nowoczesne. Armatura łazienkowa sprzedaje się doskonale i jest potrzebna zarówno w domach i mieszkaniach jak i w hotelach czy miejscach publicznych. W hotelach montuje się baterie prysznicowe z ogranicznikiem czasowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu można oszczędzać wodę.

Ile można zaoszczędzić dzięki takim bateriom?

baterie prysznicowe czasoweOkazuje się, że w takich budynkach jak hotele opłaci się montować baterie łazienkowe z ogranicznikami. Pozwalają one bowiem zaoszczędzić całkiem sporą ilość wody. I nie ważne czy mówimy o prysznicu czy o wannie lub umywalce. W każdym hotelu możemy spotkać któreś z tych przedmiotów wyposażone właśnie w czasowe ograniczenie. Dzięki temu klienci nie wylewają niepotrzebnie hektolitrów wody. Kiedy klienci w hotelu widzą baterie prysznicowe czasowe to od razu wiedzą, że trzeba wodę oszczędzać. Sama konieczność wciskania co chwilę przycisku uruchamiającego strumień wody zmusza klientów hotelowych do oszczędności. Baterie prysznicowe czasowe bardzo często stosowane są w zagranicznych kurortach w prysznicach przy basenach. Będąc na zagranicznych wakacjach można zauważyć, że w prysznicach basenowych wodę włącza się poprzez wciśnięcie przycisku. I dokładnie takie samo rozwiązanie stosowane jest w polskich hotelach w łazienkach. Wodę włącza się na określony czas. Ma to wiele plusów, ale najważniejszy to po protu oszczędność wody a co za tym idzie oszczędność dla środowiska naturalnego. Bo nie ma nic bardziej niepotrzebnego, aniżeli bezsensowne wylewanie hektolitrów wody do wzięcia prysznica czy szybkiej kąpieli. I właśnie baterie czasowe mają temu zapobiegać, a jednocześnie zmuszać użytkownika do refleksji.

Dla hoteli zastosowanie w łazienkach baterii prysznicowych czasowych jest niczym innym jak oszczędnością wody, a co za tym idzie oczywiście i pieniędzy. Ma to też znaczenie globalne, ponieważ oszczędzanie wody ma ogromne znaczenie dla środowiska naturalnego. Na pewno hotele na takim rozwiązaniu sporo oszczędzają, a są to oszczędności rzędu tysięcy złotych rocznie. Im mniej wody zużyją klienci tym mniejsze koszty ich pobytu dla hotelu.