You are currently viewing Pięknie zdobione głębokie talerze w niskiej cenie

Pięknie zdobione głębokie talerze w niskiej cenie

Wczoraj, jak myłam naczynia, przypadkowo zbiłam cztery głębokie talerze porcelanowe. Jak obliczyłam, zostały mi tylko dwa takie talerze, więc koniecznie muszę zakupić kilka sztuk w sklepie internetowym. Wiem, że jest taki sklep, w którym można dostać różne elementy zastawy porcelanowej. W moim komplecie znajdowało się sześć talerzy, więc wystarczy jak dokupię cztery. Zależy mi na tym, aby pasowały one do reszty zastawy i mam nadzieję, że uda mi się takie znaleźć.

Ekskluzywne elementy zastawy porcelanowej w sklepie online

komplet talerzy głębokichMoja zastawa porcelanowa jest w stylu barokowym, bo posiada wiele zdobień i motywów kwiecistych. Jest to kremowa porcelana, bardzo charakterystyczna. Właśnie przeglądam dostępną ofertę sprzedażową w sklepie internetowym z porcelaną na sztuki. Wybór jest dosyć szeroki, więc na pewno znajdę talerze z mojego kompletu. Jak się okazało, jest tutaj taki komplet talerzy głębokich – dokładnie takich, jakich szukam. Jeden komplet składa się z trzech talerzy, ale można kupić też na sztuki. Tak sobie myślę, że zamówię sześć talerzy, bo czasami mi ich brakuje. Jeden talerz kosztuje dwadzieścia złotych, ale w komplecie wychodzi o trzydzieści procent taniej, więc zamówię dwa komplety. Talerze są z kremowej porcelany, ze złotymi ozdobnikami na zakończeniach. Mają niebanalny kształt – tak jak cała zastawa. Prezentują się kunsztownie i oryginalnie, posiadają ręcznie malowane drobne stokrotki i piwonie. Można je bez problemu myć w zmywarce. Ja używam porcelanowej zastawy wyłącznie na okazje, ale zdarza się, że korzystam z niej także w niedziele. Uważam, że wspaniałe są wspólne posiłki przy rodzinnym stole, a piękna zastawa podkreśla wyjątkowość tych chwil. Przesyłka jest darmowa, co mnie bardzo cieszy, bo to dodatkowa oszczędność. 

Złożyłam zamówienie w tym sklepie z porcelaną, z czego jestem bardzo zadowolona. Przesyłka jest darmowa i ma dotrzeć do mnie w ciągu trzech dni roboczych. Jeżeli okaże się, że talerze będą uszkodzone albo niezgodne z opisem, to mam prawo je odesłać spowrotem. Ustawodawca daje na to czternaście dni. Mam jednak nadzieję, że do takiej sytuacji nie dojdzie, bo nie lubię dokonywać tych wszystkich formalności związanych z odsyłką towaru. Zbliżają się święta i chciałabym mieć całą zastawę porcelanową.