You are currently viewing Wybór bezpiecznego autka

Wybór bezpiecznego autka

 

Przeważnie się uważa, że dziewczynki bawią się lalkami, a chłopcy samochodami. Jednak  w rzeczywistości ma to ma mało wspólnego  faktami, gdyż w pewnym wieku, dzieci bawią się wszystkim, bez względu na płeć. Są pewne zabawki, które wzbudzają entuzjazm w każdym dziecku i na pewno do nich należą samochody zasilane na akumulatory.

Jakimi autkami jeżdżą dziewczynki?

bezpieczne autka na akumulator dla dziewczynekDzieci bardzo szybko się rozwijają i uczą nowych rzeczy. Jeżeli raz wsiądą na rower, to z pewnością szybko z niego nie zejdą. Podobnie bywa z zabawkami zasilanymi elektrycznie, ponieważ dają one zupełnie inne możliwości niż resorówki czy pojazdy, które trzeba za sobą ciągnąć na sznurku. Dziewczynki lubią pastelowe, jasne kolory, więc ich zabawki też takie mają barwy. Dlatego też bezpieczne autka na akumulator dla dziewczynek są wykonane w takiej kolorystyce, aby trafiały w ich gust. W sprzedaży najczęściej możemy spotkać samochodziki w wersji sedan bez dachu lub terenowe pojazdy. Dla wielbicieli maszyn rolniczych, znajdziemy traktory z naczepami. Wszystkie modele mają mocne silniki i wydajne akumulatory, które pozwalają na wiele godzin nieprzerwanej jazdy. Dla wygodny maluchów, mają zamontowane amortyzatory na czterech kołach, dzięki czemu jazda jest prawdziwą przyjemnością. W sklepach zabawkowych znajdziemy modele samochodów dla jednego lub dwójki dzieci, więc każdy rodzic znajdzie odpowiedni model dla swoich pociech. Aby jazda takim pojazdem  była bezpieczna, musi on posiadać niezbędne certyfikaty potwierdzające jakość. Ważne są pasy bezpieczeństwa, które utrzymują maluchy na odpowiednich miejscach i zabezpieczają przed wypadnięciem w razie na przykład zderzenia z przeszkodą czy nagłego hamowania. Pojazdy dla chłopców i dziewczynek mają identyczną konstrukcję, a różnią się jedynie dodatkami i kolorem. Większość z nich jest dostępna dla dzieci od trzeciego roku życia.

Zwykły spacer może się znudzić każdemu dziecku, dlatego też w pewnym momencie zaczynają zabierać ze sobą na spacer rowerki i hulajnogi. To świetne urozmaicenie czasu spędzonego na świeżym powietrzu. Jednak nic nie zastąpi samochodu zasilanego na akumulator, którego dziecko może samodzielnie prowadzić. Dla bezpieczeństwa, część modeli aut posiada zdalnie sterowane piloty, które są niezastąpione na spacerze.