You are currently viewing W jakim hotelu w dolnośląskim spędzić weekend?

W jakim hotelu w dolnośląskim spędzić weekend?

Ostatnio miałam spore problemy w życiu zawodowym i osobistym. Stresy bardzo negatywnie odbiły się na moim zdrowiu. Lekarz zalecił mi odpoczynek. Ze względu na obowiązki zawodowe nie mogłam liczyć na zbyt długi urlop, ale postanowiłam wyrwać się choćby na weekend. Pozostało mi tylko znalezienie odpowiedniego hotelu na ten dwa dni. Zależało mi na czymś luksusowym i komfortowym.

Spędziłam weekend w luksusowym hotelu

hotel na weekend DolnośląskiePoszukiwania odpowiedniego dla mnie miejsca noclegowego rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: hotel na weekend Dolnośląskie, i zaczęłam przeglądać wyniki. Od razu udało mi się trafić na bardzo dobry i luksusowy hotel w dolnośląskim. Kiedyś już w nim nocowałam i wiedziałam, że jest bardzo dobrym miejscem na odpoczynek. To mały hotel, gdzie zachowana jest kameralność i cicha i spokojna atmosfera. Akurat mieli promocję na weekend, dlatego od razu zdecydowałam się zarezerwować dla siebie pokój. Była to rezerwacja bezzwrotna, dlatego klamka już zapadła i zdecydowałam się na wyjazd. Wybrałam dla siebie opcje noclegu ze śniadaniem. Było ono serwowane w restauracji hotelowej w komfortowych dla mnie godzinach. Poza tym, gdybym nie zdążyła wstać i się naszykować zawsze mogłam zamówić posiłek do pokoju. Dużą zaletą tego hotelu była czynna całą dobę recepcja. Tak samo, przez całą dobę można było skorzystać z serwisu sprzątającego.

Bardzo wypoczęłam w tym hotelu. Do mojej dyspozycji był duży, przestronny, widny pokój oraz wygodne, miękkie łóżko w dużym rozmiarze. Do mojego pokoju przynależała prywatna łazienka z wanną z hydromasażem oraz dużym prysznicem. Na dzień dobry dostałam też do pokoju butelkę wody mineralnej oraz zestaw hotelowych kosmetyków. Taki hotel to świetne miejsce na spędzenie weekendu lub dłuższego urlopu.