You are currently viewing Polecane usługi cateringowe z Łodzi

Polecane usługi cateringowe z Łodzi

Niedługo organizuję urodziny dla swojej babci. Zaprosiłam dwadzieścia sześć osób: rodzinę, przyjaciół, sąsiadów i księdza. Mam duży dom, więc nie będzie problemu, jak go udostępnię na tę okazję. Niestety, ale z gotowaniem u mnie bardzo kiepsko. Nie chcę się kompromitować, więc postanowiłam, że poszukam firmy cateringowej, która zajmuje się organizacją urodzin. Ważne, żeby stół został odpowiednio udekorowany, a posiłki były smaczne. 

Bogata oferta łódzkich usług cateringowych

usługi cateringowe z łodziWeszłam w wyszukiwarkę internetową, aby znaleźć dobrą firmę cateringową w Łodzi. Jedna z firm wyróżnia się na tle innych, ponieważ ma świetne recenzje od byłych klientów. Firma cateringowa oferuje obsługę każdej uroczystości rodzinnej, jak chrzciny, komunie, wesela, urodziny i rocznice. Można też zamówić usługi cateringowe na święta, bankiety, szkolenia. Oferta jest naprawdę szeroka. Jeśli chodzi o menu, to firma przygotowuje gotowe zestawy, ale istnieje też możliwość samodzielnego skomponowania zestawu z listy dań. Profesjonalne usługi cateringowe z Łodzi to nie tylko dostarczenie posiłków, ale też zaopatrzenie imprezy w krzesła, stoły i zastawę stołową. Dla mnie istotne jest tylko jedzenie i zastawa stołowa, bo mam dwa duże, rozkładane stoły i krzesła. Przeglądam właśnie proponowane menu urodzinowe i zdecyduję się na gotowe zestawy dań. W pierwszej kolejności zamówię tort cytrynowy, dwa serniki i ciasto drożdżowe, które uwielbiają moje dzieci. Firma oferuje też obsługę kelnerską, dzięki której cała uroczystość będzie przebiegać sprawnie. Na pewno zdecyduję się na zimne przekąski, jak rulony z szynki, sera, warzyw i suszonych pomidorów oraz rolady z łososia i grillowanego kurczaka. Na stole pojawią się też dwie sałatki: jarzynowa i z kurczakiem, ananasem, rukolą oraz pestkami słonecznika. Na danie główne wezmę pieczoną kaczkę z ziemniakami i buraczkami oraz zupę meksykańską.

Zadzwoniłam do tej firmy cateringowej i umówiłam się na spotkanie w celu podpisania umowy. Zaznaczyłam, które dania chciałabym zamówić. Firma zaoferowała też gorąca kawę, herbatę oraz kompot rabarbarowy, co również mi odpowiada. Pojawi się ulubione czerwone wino babci, które już kupiłam tydzień temu, bo musiałam zamawiać je z Francji. Za obsługę gości, dekorację stołu, tort, ciasto, napoje i posiłki dla dwudziestu sześciu osób zapłacę tysiąc pięćset złotych.