You are currently viewing Poszukiwanie samochodu akumulatorowego dla dziecka

Poszukiwanie samochodu akumulatorowego dla dziecka

Moja siostra ostatnio zakupiła swojemu dziecko samochodzik na akumulator. Jej synek bardzo lubił tą zabawkę i chętnie z niej korzystał. Z kolei moje dziecko nie chciało samo chodzić i na każdy spacer chciało jeździć w wózku. Pomyślałam, że jak kupię mu taki samochodzik to może zachęcę go do tego, żeby przestał jeździć w wózku. I tak już od dawna był za duży na jazdę w wózku. Zapytałam mojej siostry jakie autko poleca dla tak małego dziecka jak mój synek.

Kupiłam samochodzik akumulatorowy mercedes

markowy samochód na akumulator mercedesZależało mi na czymś bezpiecznym i prostym w obsłudze, żeby synek szybko załapał mechanizm jazdy. Siostra powiedziała mi, że sama kupiła markowy samochód na akumulator mercedes i mnie również taki poleca. Dowiedziałam się od niej, że najlepiej jest postawić na markowe samochody, ponieważ są one bardzo dobrze, solidnie wykonane, a w razie potrzeby nie ma problemu z zakupem pasujących do nich części wymiennych. Zakupiony przez nią samochodzik mercedes jest bardzo prosty w obsłudze. Jej synek jeździł na nim odkąd ukończył dwa lata i nie miał żadnego problemu z nauką jazdy. Taki samochodzik jest zabawką edukacyjną, ponieważ rozwija u dzieci umiejętności motoryczne oraz wyobraźnię. Akumulatory w samochodzikach mercedes są bardzo wytrzymałe oraz energooszczędne, nie trzeba ich zbyt często ładować. Wybór samochodzika na akumulator jest bardzo ekonomiczny. Kolejną zaletą takiego samochodzika dla dziecka jest to, że zabawka jest w pełni bezpieczna. Samochodzik jest stabilny, a dziecko można przypiąć do siedziska za pomocą szelek zabezpieczających przed wychyleniem się z autka i wypadnięcie. Siedzisko tak samo jak i oparcie, jest regulowane i można je dopasować do wzrostu dziecka, tak aby bez problemu sięgnęło do kierownicy i pedałów. Dzięki temu zabawka rośnie razem z dzieckiem i można ją używać przez kilka sezonów. Tym bardziej, że autko ma dużą wytrzymałość na obciążenie.

Zachęcona przez moją siostrę zdecydowałam się zakupić mojemu synkowi taki sam samochodzik zabawkę jak jej. Byłam bardzo zadowolona z tego samochodzika. Okazał się bardzo prosty w obsłudze. Posiadał duże amortyzowane koła, dzięki którym jazda dla dziecka była komfortowa i nie miał on problemów z pokonywaniem przeszkód na drodze jak na przykład dziury w chodnikach. Dzięki tej zabawce zachęciłam dziecko do zostawienia wózka.