You are currently viewing Szukałam odpowiedniego czyściwa przemysłowego

Szukałam odpowiedniego czyściwa przemysłowego

Jestem właścicielką salonu fryzjerskiego. W swojej pracy używam sporo narzędzi wielorazowego użytku. W związku z tym muszę je myć i dezynfekować po każdym kliencie. Potrzebuje do tego, oprócz środków czystości także jednorazowych czyściw papierowych. Zależy mi na dobrej jakości tych czyściw, bo chcę aby wszystkie narzędzia, którymi pracuje były jak najbardziej higieniczne. Nie była zadowolona z ostatnich ręczników papierowych, które miałam w salonie, więc musiałam poszukać czegoś innego.

Zalety papierowych czyściw przemysłowych

trójwarstwowe czyściwo przemysłoweMoja przyjaciółka poleciła mi trójwarstwowe czyściwo przemysłowe. Dowiedziałam się od niej, że sama korzysta z takiego czyściwa zarówno w pracy, jak i w domu i jest z niego bardzo zadowolona. Powiedziała mi, że trójwarstwowe czyściwa są najlepsze, ponieważ są bardzo wytrzymałe i mają bardzo dużą absorpcję wody. Dzięki tego bardzo dobrze czyszczą i są wydajne. Doradziła mi ona czyściwo wykonane w stu procentach z celulozy bez domieszek innych materiałów. Takie w 100% celulozowe materiały rozpuszczają się w wodzie, dzięki czemu można je nawet spuszczać w toalecie. Poza tym takie tworzywa są w pełni biodegradowalne i przyjazne środowisku. Powiedziała mi, że takie trójwarstwowe czyściwa są bardzo wytrzymałe i odporne na rozdarcia. W pracy często czyszczę ostre narzędzia takie jak nożyczki czy golarki, więc taka zaleta czyściwa bardzo mi się przydała. Zachęcona pozytywnymi opiniami przyjaciółki postanowiłam zakupić takie trójwarstwowe czyściwo do mojego salonu. Znalazłam takie czyściwa w sklepie internetowym i od razu zamówiłam kilka opakowań. Takie czyściwo było bardzo tanie. Zapłaciłam przelewem i już kilka dni później kurier dostarczył moją przesyłkę. Od razu zaczęłam korzystać z tego papierowego, jednorazowego czyściwa. Byłam bardzo zadowolona z tego czyściwa. Było o wiele lepsze niż poprzednie.

Zakupione przeze mnie czyściwo było bardzo wydajne. Bardzo dobrze absorbowało wodę i płyny. Dużą zaletą takich ręczników przemysłowych było to, że posiadały one wszelkie atesty i certyfikaty, i były one dopuszczone do kontaktu z żywnością. Były one uniwersalne i można je było używać do wielu różnych rzeczy. Na szczęście były one łatwo dostępne, można je było dostać zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych.