You are currently viewing Misy tybetańskie kupione online

Misy tybetańskie kupione online

Jakiś czas temu miałam okazję zwiedzić dużą część Azji i bardzo przypadła mi do gustu tamtejsza kultura. Ludzie mają tam zupełnie inne podejście do życia, niż w Europie. Są spokojniejsi, żyją bardziej w zgodzie z naturą i cieszą się dniem dzisiejszym. Daleki Wschód ma też bardzo bogatą i długą historię i tradycje, związane bardzo mocno z rozwojem duchowym. To stamtąd pochodzi medytacja, która coraz lepiej przyjmowana jest przez świat zachodni.

Dekoracja w postaci tybetańskich mis

oryginalne misy tybetańskie ze sklepuKiedy wybierałam się w podróż po Dalekim Wschodzie, byłam świadoma tego, że jest to zupełnie inny świat. Ale co innego wiedzieć coś w teorii, a co innego tego doświadczyć. Wizyta w Azji była więc dla mnie niezapomnianym przeżyciem, które pozostawiło trwały ślad w moim życiu. Kultura Azji towarzyszy mi więc na co dzień. Nawet podczas urządzania nowego mieszkania postanowiłam nawiązać w nim to tamtejszej kultury. W salonie stoją więc duże, oryginalne misy tybetańskie ze sklepu internetowego, który oferuje oryginalne, azjatyckie wyroby. Tybetańskie misy służą do wytwarzania dźwięków na wibracji, które według tamtejszych wierzeń, odpowiada najzdrowszej wibracji ludzkiego ciała. Poddając się medytacji przy dźwiękach mis tybetańskich, jesteśmy więc w stanie wprowadzić wewnętrzną harmonię. Mi misy bardzo przyapdły do ustu pod kątem wizualnym. Są piękną ozdobą w moim salonie. Bardzo klimatyczną. Kiedy mam ochotę, to mogę skorzystać z ich czystego dźwięku. Rzeczywiście ma on w sobie coś uspokajającego. Znacznie poprawia nastrój i relaksuje. Oryginalne misy z Tybetu nie należą do najtańszych wyrobów, ze względu na materiał, z którego są wykonane. Można ja kupić w zestawach lub oddzielnie. Ja zdecydowałam się na zestaw, a z racji tego, że był on zakupiony przez Internet, udało mi się go nabyć w niższej cenie. Misy mają piękny, złotawy połysk, przez co idealnie pasują do mojego wnętrza.

Kultura azjatycka przenika bardzo mocno do kultury europejskiej, w ostatnich czasach jest to coraz mocniejszy trend. Ja, z racji tego, że miałam okazje podróżować po Dalekim Wschodzie, bardzo mocno utożsamiam się z niektórymi elementami tamtejszej kultury. W trakcie urządzania swojego nowego mieszkania kupiłam sobie, w ramach dekoracji, piękne, tybetańskie misy. Zamówiłam je przez Internet.