You are currently viewing Najlepsze nianie elektroniczne

Najlepsze nianie elektroniczne

Wszyscy przyszli rodzice kupują co najlepsze dla swoich jeszcze nienarodzonych dzieci. Wyprawka dla niemowlaka zawiera zarówno niezbędne środki czystości, ubrania, pampersy oraz nianię elektroniczną. Ta ostatnia kupowana jest zazwyczaj kiedy mieszkamy w dużym mieszkaniu lub nawet domu. Pozwala ona na monitorowanie snu dziecka oraz informuje kiedy się ono obudziło.

Funkcje i ceny niani elektronicznej

niania elektronicznaKiedy nowy mały człowiek pojawia się w naszym życiu świat staje do góry nogami. Dmuchamy i chuchamy, żeby niczego mu nie brakowało i był zdrowy. Boimy się o dzidziusia kiedy musimy go zostawić samego w pokoju lub gdy śpi. Wtedy wszystkim rodzicom na przeciw wyszli najlepsi producenci sprzętu medycznego. Dobrej jakości niania elektroniczna musi posiadać kilka funkcji. Do najważniejszych należy funkcja audio dzięki, której możemy słyszeć gdy nasz maluch się budzi. Taka podstawowa niania kosztuje kilkadziesiąt do kilkuset złotych w zależności od producenta. Ponad to niektóre posiadają monitor oddechu, który włącza się podczas bezdechu dziecka. Taka niania kosztuje nawet 500 złotych. Inne nianie mają wbudowany termometr, dzięki któremu mamy na bieżąco podgląd na temperaturę w pokoju dziecka. Niektóre mają wbudowane kamery wideo, dzięki którym można obserwować co w danym momencie robi dziecko. Dodatkowo możemy zrobić zdjęcie podczas obserwowania swojego malucha. Niektóre są także sterowane za pomocą aplikacji na telefon komórkowy lub smartfon.

Każda mama i tatuś nowo narodzonego dziecka, a w szczególności dzieci urodzonych za wcześnie, powinna zaopatrzyć się w nianię elektroniczną. Przede wszystkim dla bezpieczeństwa swojego dziecka, a także swojego spokoju psychicznego. Dzięki niej wiemy, że nasze maleństwo bezpiecznie śpi i nic mu nie grozi.