You are currently viewing Gdzie kupię firanki na wymiar

Gdzie kupię firanki na wymiar

Wykończenie swojego mieszkania nie jest łatwe. Każdy z nas z pewnością, chciałby, aby nasze cztery ściany były pięknie, schludnie, a przy tym gustownie urządzone. Jednak bay tak się stało trzeba poświecić wiele czasu, uwagi i zainwestować oczywiście pewną ilość pieniędzy. Przy wykończeniu mieszkania czy domu musimy zawsze się skupić nawet na najmniejszych szczegółach, takich jak chociażby firanki, poduszki, obrusy na stole.

Salon z firankami na wymiar

firanki na wymiarWszystkie te szczegóły wpływają na ogólny wygląd naszego domu. Dlatego warto poświęcić trochę czasu na to. Ja na przykład przeglądałam wiele katalogów z aranżacjami mieszkań oraz szukałam inspiracji w internecie. Już na samym początku wiedziała, że na pewno zdecyduje się na firanki na wymiar. Ponieważ żadne z gotowych firan, czy zasłon nie przemówiły do mnie, po prostu nie spełniały moich oczekiwań. Dlatego zdecydowałam się zamówić idealne i dopasowane do moich okien zasłonki oraz firany na wymiar. Mam w domu sześć okien, dlatego uznałam, że będzie do najlepsze rozwiązanie. Szybko więc zaczęłam szukać odpowiedniej firmy, która uszyłaby mi takie firanki, o jakich marzyłam. Oczywiście poszukiwania zaczęłam w internecie i jeszcze tego samego dnia znalazłam idealną firmę, w mojej okolicy, która podjęła się tego zadania i zadeklarował mi uszycie pięknych firan do mojego domu i to w bardzo krótkim czasie. Firanki oraz zasłonki miały być już za dwa tygodnie do odbioru. Do salonu zdecydowałam się na długie, aż do podłogi firanki. Wybrałam delikatny materiał w białym kolorze, zdecydowałam się również na delikatne obszycie firanki, aby ładniej się prezentowały. Do reszty pokoi wybrałam natomiast firanki z grubszego materiału, aby bardziej ochraniały przed słońce. Do tego dobrałam kolorowe zasłony. Do salonu wybrałam grube firany w szarym kolorze, ponieważ część mebli również mamy w tym kolorze. 

Po zawieszeniu firanek, od razu wszystkie pomieszczenia nabrały innego wymiaru. Stały się dużo bardziej przytulne oraz cieplejsze. Byłam bardzo zadowolona z wyboru zarówno samych firanek oraz zasłon, jak i z wyboru właśnie tej firmy. Teraz mogę się ciszyć pięknie wykończonymi pokojami, a co ważniejsze nie muszę się już martwić, że moi sąsiedzi będą mi zaglądać w okna. Czuje się teraz bardzo komfortowo.