You are currently viewing Potrzebowałem podnośnika koszowego

Potrzebowałem podnośnika koszowego

Jestem elektrykiem. Na co dzień zajmuję się drobnymi naprawami elektryczny. Jednakże, ostatnio otrzymałem zapytanie od jednego z moich stałych klientów czy byłbym w stanie zamontować instalacje odgromową na wysokim budynki. Po zastanowieniu się stwierdziłem, że będzie to całkiem dobra robota. Sporo na niej zarobię, ale najpierw muszę wynająć podnośnik koszowy, żeby dostać się w wysokie partie budynku. Przy takim zleceniu prace wysokościowe są nieuniknione.

Gdzie w pomorskim znajdę podnośniki koszowe?

niezawodne podnośniki koszowe - pomorskieSzczerze mówiąc trochę się tego obawiałem. Jeszcze nigdy nie korzystałem z tego typu podnośników koszowych. Musiałem znaleźć maszynę, która będzie wytrzymała, solidna i bezpieczna. Poszukiwania odpowiedniego sprzętu rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: niezawodne podnośniki koszowe – pomorskie i zacząłem przeglądać różne ogłoszenie. Znalazłem jedną interesującą mnie ofertę. Oferta dotyczyła podnośnika koszowego jednoosobowego. Sterowanie maszyną było możliwe z poziomu kosza, co było dla mnie bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie musiałem zatrudniać nikogo, kto będzie sterował maszyną. Maszyna miała niewielki udźwig, zaledwie do stu kilogramów, ale jak na moje elektryczne potrzeby taki udźwig zdecydowanie wystarczył. Bardzo duża była natomiast wysokość podnoszenia, aż do 50 metrów. Nie potrzebowałem, nawet połowy tej wysokości. Wynajmujący zapewniał, że maszyna jest stu procentach sprawna i na bieżąco serwisowana. A także, że spełnia ona wszelkie rygorystyczne standardy bezpieczeństwa. Posiada napęd 4 na 4, co zapewnia odpowiednie przyśpieszenie i zabezpieczenia w razie poślizgu. Jest stabilna, a przede wszystkim ułatwia komfortową pracę wysokościową. Zdecydowałem się wynająć od niego ten podnośnik koszowy. Miałem nadzieję, że rzeczywistość będzie tak samo dobra, jak jego zapewnienia o sprawności maszyny.

Byłem bardzo zadowolony z tego wynajętego sprzętu. Podnośnik koszowy okazał się wytrzymały i stabilny. A przede wszystkim był bardzo prosty w obsłudze. Poradziłem sobie z jego obsługą bez problemu. Dzięki temu moja praca przebiegła szybko i sprawnie. Podnośnik miał odpowiedni kąt nachylenia, dzięki czemu mogłem pracować wygodnie i bezpiecznie. Bardzo się cieszę, że zdecydowałem się na tak dobre rozwiązanie.